René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
10.01.2015 - 20:58
Lilith: Láska či smrt...
je to krásné...
ST
10.01.2015 - 19:10
Maryje...: .....
ST
10.01.2015 - 18:37
René Vulkán: Milena:
jé, to je krásný, že v ní vidíš lásku

já jsem ji původně psal na smrt, která je přechodem k věčnému životu (spáse)

ale ta láska, to je lepší
10.01.2015 - 12:37
Milena: Já v ní vidím lásku...
10.01.2015 - 09:29
10.01.2015 - 09:23
básněnka: je jako cesta...
10.01.2015 - 09:16
09.01.2015 - 18:55
krizekkk: Nastáváš zlehka, zlehka hasneš. ST
09.01.2015 - 18:12
myšlenka pouhá: a budoucnost se tlačí za dveřmi...
otevři mi...

ST... je úžasná
09.01.2015 - 17:40
libour: ST líbí
09.01.2015 - 17:30
zenge: pěkná o naSTávání.
09.01.2015 - 16:19
Kajuta: Ffff.... tiché ST...
08.01.2015 - 20:17
CULIKATA: Se světlem v nás, nocí projdeme snáz..
08.01.2015 - 18:34
krizekkk: To jo. Já zase rád spím. ST ,)
08.01.2015 - 10:32
vavaoko: Světlo v pološeru. ST
07.01.2015 - 22:47
sailorr: Perpetuum mobile

a.j.
07.01.2015 - 21:49
básněnka: den je jak prdýlka dítěte
noc má ale zadnici šelmy

velmi:-)
07.01.2015 - 20:17
Lilith: Zbožňuju světlo, Slunce, miluju tmu a tajemství... ;-)
ST
07.01.2015 - 18:52
zenge: rytmus, rým
a myšlenka
co víc?
ST !
07.01.2015 - 17:51
Milena: Já už se taky těším, až bude více světla a nejenom venku.ST
1 ... 368|369|370|371|372|373|374|375|376 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku