René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.01.2015 - 20:58
|
10.01.2015 - 19:10
Maryje...: .....
ST |
10.01.2015 - 18:37
René Vulkán: Milena:
jé, to je krásný, že v ní vidíš lásku já jsem ji původně psal na smrt, která je přechodem k věčnému životu (spáse) ale ta láska, to je lepší |
10.01.2015 - 12:37
Milena: Já v ní vidím lásku...
|
10.01.2015 - 09:29
vavaoko: ST
|
10.01.2015 - 09:23
básněnka: je jako cesta...
|
10.01.2015 - 09:16
obaleč jabloňový: ST.
|
09.01.2015 - 18:55
krizekkk: Nastáváš zlehka, zlehka hasneš. ST
|
09.01.2015 - 18:12
|
09.01.2015 - 17:40
libour: ST líbí
|
09.01.2015 - 17:30
zenge: pěkná o naSTávání.
|
09.01.2015 - 16:19
Kajuta: Ffff.... tiché ST...
|
08.01.2015 - 20:17
CULIKATA: Se světlem v nás, nocí projdeme snáz..
|
08.01.2015 - 18:34
krizekkk: To jo. Já zase rád spím. ST ,)
|
08.01.2015 - 10:32
vavaoko: Světlo v pološeru. ST
|
07.01.2015 - 22:47
|
07.01.2015 - 21:49
|
07.01.2015 - 20:17
Lilith: Zbožňuju světlo, Slunce, miluju tmu a tajemství... ;-)
ST |
07.01.2015 - 18:52
|
07.01.2015 - 17:51
Milena: Já už se taky těším, až bude více světla a nejenom venku.ST
|


