René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.01.2015 - 17:07
|
17.01.2015 - 21:45
krizekkk: Špáďa: ;-)
|
17.01.2015 - 20:46
|
17.01.2015 - 20:24
Špáďa: Rozechvění jen na listopad krátký
a ze života do bytí zas zpátky. Hlavsovým textem to krizekkk krásně doplnil. |
17.01.2015 - 19:34
|
17.01.2015 - 19:32
|
17.01.2015 - 19:28
|
17.01.2015 - 17:06
obaleč jabloňový: St Odpuštění je důležité....
|
17.01.2015 - 16:37
obaleč jabloňový: ST:-)
|
17.01.2015 - 13:41
divoženka1: ST
|
17.01.2015 - 12:47
jitka.svobodova: ST***
|
16.01.2015 - 22:23
|
16.01.2015 - 21:36
Květka Š.: ST...
|
16.01.2015 - 17:14
|
16.01.2015 - 16:23
Kapka: Moc pěkné... ST
|
16.01.2015 - 15:49
CULIKATA: St..
|
16.01.2015 - 15:28
René Vulkán: krizekkk:
tý brďo, to je komentář jak Brno |
16.01.2015 - 15:08
krizekkk: Skořápky se svíčkou houpou se na vodě,
možná jsou vánoce, možná ne, plujem vstříc osudu a nebo náhodě, neznáme hodiny, neznáme dne. Co vše se může stát do dne a do roka, copak nám přichystal tenhleten svět, pokleklas vedle mne se smutkem proroka, a tvůj stín na stropě se začal chvět. Náhle nám kolem těl slizkej had proletěl, na svíčkách zasyčel smáčenej knot, had zajel do mísy podoben kometě, a pak se vynořil z páchnoucích vod. Dekl jsem přiklopil a spláchnul jsem, spláchnul jsem celej náš prašivej svět, skořápky zmizely v potrubí s rachotem, jenom to hovno se vrátilo zpět. Milan H. |
16.01.2015 - 14:39
krizekkk: ;) 1+1
|
16.01.2015 - 13:57
jitka.svobodova: ST***
|


