René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.12.2014 - 10:21
zenge: za vyhnance vlastního nitra
ST z Nitry;-) |
28.12.2014 - 09:56
vavaoko: I to je život..
ST |
28.12.2014 - 09:53
obaleč jabloňový: ST.
|
28.12.2014 - 09:13
Verena: Hm...trochu smutné ve vánočním čase, ale ST
|
28.12.2014 - 08:50
krizekkk: Je těžko člověku...
|
26.12.2014 - 10:01
|
24.12.2014 - 12:13
labuť: Trochu lehký mrazík po zádech se mi proběhl, to z toho příjemného dýchnutí... Krásné svátky René :-)
|
23.12.2014 - 22:49
HANKA: Krásný, záviděníhodný zážitek..ST..:-)
|
23.12.2014 - 17:57
krizekkk: Máš ST.
|
23.12.2014 - 11:18
obaleč jabloňový: ST.
|
22.12.2014 - 21:12
Jana M.: Nádhera.
|
22.12.2014 - 17:14
CULIKATA: Krásné, přidám jednu hvězdičku k jedničce:-)a St
|
22.12.2014 - 14:28
Lilith: Hvězdné ST
|
22.12.2014 - 13:24
|
22.12.2014 - 12:26
básněnka: na očích zbyly střepy hvězd
jen měsíc změnil stání pastýř pro beránky kol plotu válo na svatou notu potichu vata bělostná nevinností |
22.12.2014 - 11:10
vavaoko: ST
|
22.12.2014 - 10:56
Kapka: Krása... ST
|
18.12.2014 - 19:36
rendus: Ta je pěkná
|
18.12.2014 - 19:35
rendus: ST
|
15.12.2014 - 17:07
pa100r: Ej slova, jež jsou větami...
|


