René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.12.2014 - 13:39
Lilith: eeeejjj.... ST :-)
|
15.12.2014 - 09:40
vavaoko: ST
|
14.12.2014 - 19:19
René Vulkán: krizekkk: ... protože na "maxi" mám málo nápadů
|
14.12.2014 - 18:19
BedrichValenta: Paráda. ST
|
14.12.2014 - 17:31
Kajuta: ST
|
14.12.2014 - 17:30
krizekkk: Mini jsou Tvojí doménou. ST
|
14.12.2014 - 16:56
básněnka: René Vulkán: baby pokrotit, no Vulkáne..to si jenom myslíš..popis:Kateřina:-)
|
14.12.2014 - 16:55
|
14.12.2014 - 16:51
básněnka: jen aby:-)
|
14.12.2014 - 15:45
krizekkk: ST!
|
14.12.2014 - 15:31
krizekkk: ST...
|
14.12.2014 - 00:21
CULIKATA: Au :-(
|
13.12.2014 - 22:59
s.e.n: Děje se dopijí
vždyť ještě nekončí rok a slepice líná je udělat krok. Jinak je to prima psané- stmívá se? Jo, moc brzy, pane. |
12.12.2014 - 22:06
zenge: neslyšení zabolí, když odejde blízký
se kterým byly věty nedořeknuty a o těch touhách? Ouha;-) ST |
12.12.2014 - 21:40
|
12.12.2014 - 21:25
básněnka: a poznenáhlu přišel večer
lehkým krokem i něha |
12.12.2014 - 19:50
básněnka: láska je někdy jen trn a ledová krusta
někdy je tenká a někdy tlustá někdy je sopka a taky bejvá dým láska prej laská ale jak a s kým... |
12.12.2014 - 18:17
Květka Š.: neslyšení...au...ST
|
12.12.2014 - 18:03
jita.1965: Super T!
|
12.12.2014 - 17:35
|


