René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.01.2015 - 21:46
Špáďa: Láska je skládanka-hádanka...
slunečno, oblačno, přeháňka... Láska je touha i naděje, po bouřce že více krásně je. |
21.01.2015 - 21:44
detektor: Mohl bych samozřejmě obsáhle nastínit jak jsou tyto miniatury prospěšné fantazii,obrazotvornosti a tím činnosti mozkové....ale kašlu na to,dám pouze obdivné ST.
|
21.01.2015 - 20:40
krizekkk: Jo, Ty víš...
|
21.01.2015 - 19:23
obaleč jabloňový: Každý máme svá vlastní... boží muka
ST |
21.01.2015 - 18:18
labuť: Propletená, jako dlaně... jemně a něžně...
|
21.01.2015 - 11:58
Dota Slunská: křehučká
|
21.01.2015 - 06:43
nejsembásník: nádhera!!!
|
20.01.2015 - 23:44
|
20.01.2015 - 23:03
René Vulkán: Slávka: Taky se snažím :-)
co to dá :-) |
20.01.2015 - 23:02
Slávka: Píšeš moc dobře, René!*
|
20.01.2015 - 21:53
CULIKATA: Hmmm, pěkný.
|
20.01.2015 - 21:22
Zasr. romantik: ST*!
Skládám origami a když jsem hotový zjišťuji že výsledek je jen umně složený papír. V životě to bývá podobné ... Jen život skládal diletant ... :o)) |
20.01.2015 - 20:59
rendus: Dobrý:) ST
|
20.01.2015 - 18:06
Jana M.: Tak to je paráda.
ST |
20.01.2015 - 18:03
|
20.01.2015 - 16:55
libour: pěkná ST
|
20.01.2015 - 15:19
Lilith: citlivé, působivé, zaujalo moc...
ST+Z |
20.01.2015 - 15:17
vavaoko: ST
|
19.01.2015 - 18:56
whiolet: moc hezké za st
|
19.01.2015 - 17:34
jc senior: trochu dál od listopadu
k příštímu to není blíž, svíčce zbytek světla kradu a skořápka je na obtíž * |


