René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.01.2015 - 13:15
Lilith: Něžná
ST |
16.01.2015 - 12:59
vavaoko: ST
|
16.01.2015 - 01:03
libour: ST
|
15.01.2015 - 20:31
Lilith: životní cesta každého z nás...
ST |
15.01.2015 - 16:33
Kajuta: ST...
|
15.01.2015 - 09:25
vavaoko: ST
|
15.01.2015 - 06:00
Rezina: Bez těch ran bychom nepoznali, že špatné nemusí být ani to hojení
|
14.01.2015 - 23:33
jitka.svobodova: pěkně napsané....ST
|
14.01.2015 - 21:35
Mbonita: čas ohlazu je hrany ,barví vlas, dělá mozoly v dlaních a někdy i na duši....
zrajeme, moudříme a jdeme dál..... |
14.01.2015 - 21:19
CULIKATA: A tak šel život....
|
13.01.2015 - 20:04
Mbonita: prostě skvostné
minimalistická poezie.... |
13.01.2015 - 17:40
Kajuta: tiché ST...
|
13.01.2015 - 13:21
Květka Š.: i krátký je dobrý...ST...
|
13.01.2015 - 09:58
|
13.01.2015 - 06:54
krizekkk: ,)
|
12.01.2015 - 22:19
obaleč jabloňový: ST
|
12.01.2015 - 18:25
jc senior: ...a já ST dám, že čtu mezi řádky :o)
|
12.01.2015 - 18:23
zenge: DalbychSTalejetokrátký;-)
|
11.01.2015 - 20:17
jc senior: Málo slov a mnoho pravdy!
* |
10.01.2015 - 21:41
Jana M.: Čisté, jasné, krásné.
|


