René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.01.2015 - 17:25
6thSun: hlavně nevrhat cizí stíny :-)
|
07.01.2015 - 16:32
Kajuta: tiché ST...
|
07.01.2015 - 13:20
obaleč jabloňový: Krásné!
ST. |
07.01.2015 - 12:59
nejsembásník: světlo je znamení jistoty a víry,
jen do tmy se nevěrci skryli ... |
07.01.2015 - 12:51
obaleč jabloňový: No jo na kosech záleží... líbí se mi:-)
ST |
07.01.2015 - 12:03
jc senior: Báseň nebo vyznání víry?
Obojí!! |
07.01.2015 - 11:09
jitka.svobodova: líbí se mi ST
|
07.01.2015 - 07:26
obaleč jabloňový: Pihy i dolíčky jsou milé:-)
ST |
06.01.2015 - 20:23
J.F.Julián: Dobre
St |
05.01.2015 - 23:29
|
05.01.2015 - 21:05
CULIKATA: :-)
|
05.01.2015 - 10:49
vavaoko: Jaro bude!!!
ST |
05.01.2015 - 08:28
Lilith: Ano na zimě je fajn těšení se na jaro, já se těším přímo děsně ;-)
ST |
05.01.2015 - 06:17
|
05.01.2015 - 04:22
Rezina: Jo, jo, na zimě je nejlepší, že jaro je přede dveřmi ...
|
04.01.2015 - 23:00
Květka Š.: :)=ST...
|
04.01.2015 - 23:00
Květka Š.: (-:)=(:-)
|
04.01.2015 - 22:24
valerie: moc se mi líbí ta úspora slov ST
|
04.01.2015 - 21:18
Kapka: ST
Ono to uteče, vždyť už se prodloužil den :-) |
04.01.2015 - 21:00
krizekkk: Jo.
|


