René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
07.01.2015 - 17:25
6thSun: hlavně nevrhat cizí stíny :-)
07.01.2015 - 16:32
Kajuta: tiché ST...
07.01.2015 - 13:20
obaleč jabloňový: Krásné!
ST.
07.01.2015 - 12:59
nejsembásník: světlo je znamení jistoty a víry,
jen do tmy se nevěrci skryli ...
07.01.2015 - 12:51
obaleč jabloňový: No jo na kosech záleží... líbí se mi:-)
ST
07.01.2015 - 12:03
jc senior: Báseň nebo vyznání víry?
Obojí!!
07.01.2015 - 11:09
jitka.svobodova: líbí se mi ST
07.01.2015 - 07:26
obaleč jabloňový: Pihy i dolíčky jsou milé:-)
ST
06.01.2015 - 20:23
J.F.Julián: Dobre
St
05.01.2015 - 23:29
s.e.n: Však přijde
když máš ho tak rád
a vlaštovky a kosi budou pět a cvrlikat.
05.01.2015 - 21:05
05.01.2015 - 10:49
vavaoko: Jaro bude!!!
ST
05.01.2015 - 08:28
Lilith: Ano na zimě je fajn těšení se na jaro, já se těším přímo děsně ;-)
ST
05.01.2015 - 06:17
myšlenka pouhá: předaleko do jara
když mrazí v duši
a polospící kosi
jsou hluší....

:) ST
05.01.2015 - 04:22
Rezina: Jo, jo, na zimě je nejlepší, že jaro je přede dveřmi ...
04.01.2015 - 23:00
Květka Š.: :)=ST...
04.01.2015 - 23:00
Květka Š.: (-:)=(:-)
04.01.2015 - 22:24
valerie: moc se mi líbí ta úspora slov ST
04.01.2015 - 21:18
Kapka: ST
Ono to uteče, vždyť už se prodloužil den :-)
04.01.2015 - 21:00
1 ... 369|370|371|372|373|374|375|376|377 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku