René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
29.01.2015 - 17:00
krizekkk: Pěkná je. Trošku mi tam sice vrže to upředená, zapřede, ale jo... ST
|
28.01.2015 - 22:55
René Vulkán: detektor: koukal jsem se na to, co o sobě uvádíš, a komentář je mi jasný.
S Moravou jako Moravák, s vínem jsme na tom stejně, jen s tím minidetajlem, že já piju barvy oboje |
28.01.2015 - 22:06
detektor: K frankovce jsem se ještě bohužel nepropil,musím bohužel vystačit s rulandou šedou,ale každému,kdo dokáže vykreslit krásy naší zlaté Moravy vždy složím hold...ST
|
26.01.2015 - 10:19
divoženka1: Milé mám to tu ráda:-)))ST
|
25.01.2015 - 22:46
Jana M.: Ale hezké.
Na tvé zdraví zvedám virtuální sklenku červeného! |
25.01.2015 - 20:16
básněnka: sám sobě odpustit je podle mne kumšt
ale láska odpouští nám všem... |
25.01.2015 - 20:15
básněnka: ta je moc hezká..tak na zdraví:-)
|
25.01.2015 - 12:04
Psavec: Sklenku vzhůru, ST.
|
24.01.2015 - 18:28
|
24.01.2015 - 13:04
Kajuta: ST
|
24.01.2015 - 13:04
Kajuta: In vino veritas... ST
|
24.01.2015 - 11:42
René Vulkán: Ctirad Justus: já jsem objevil pravdu i v pivu, vodce, fernetu ...
|
24.01.2015 - 11:24
Ctirad Justus: Já víno nepiju, že bych se bál pravdy? ;)
Mám teď plnou sklenku Tvého obrazu a vychutnávám... ;) CJ |
24.01.2015 - 10:40
vavaoko: ST
|
23.01.2015 - 22:45
|
23.01.2015 - 21:27
zvířenka: Jenže..po žádný frankovce nevidíš tak dobře na Alpy...:-)
Pěkná básnička s přívlastkem |
23.01.2015 - 20:35
Lilith: Cink na zdravíčko! :-)
ST |
23.01.2015 - 19:36
Květka Š.: ST...a na zdraví...
|
23.01.2015 - 17:37
labuť: Každý rok na jaře jezdíme na Moravu na degustaci vín, Letos do Čejkovic a já už se hrozně těším. Dám si první doušek ochutnávky a lítám v tom až do večera a je to super... :-))
|
23.01.2015 - 17:27
krizekkk: Frankovka není Francovka. ;-)
|


