René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.01.2015 - 20:09
|
04.01.2015 - 18:20
CULIKATA: No Ivča mě tedy rozesmála:-).Těším se na jaro i další básničku :-)
|
04.01.2015 - 18:11
|
04.01.2015 - 18:01
zenge: ba předaleko do jara;-)
|
04.01.2015 - 14:00
Milena: ST
|
04.01.2015 - 11:26
básněnka: jsi jako rachejtlička:-)
|
04.01.2015 - 10:55
|
04.01.2015 - 10:42
vavaoko: ST
|
04.01.2015 - 08:04
Happy: pěkné :)
|
03.01.2015 - 23:21
Květka Š.: ST...
|
03.01.2015 - 22:21
libour: ST
|
03.01.2015 - 20:17
krizekkk: Ó, rozepsal jsi se, básníku. ,)
|
03.01.2015 - 18:51
zenge: nad ránem se to rozžvejkat dá
neb je jazyk odvážnější;-) |
03.01.2015 - 17:19
Kapka: líbí, ST
|
03.01.2015 - 14:06
sailorr: Sotva, ale vzlíná.
Maxim Kravčuk měl v počátcích své vědecké dráhy tendenci řadit duši do nehmotného světa. Záhy ale zjistil, že láska, žal, radost i víra jsou tak navýsost hmatatelné a skutečné, že před nimi ani takzvaný materiální svět neobstojí. Vše nejlepší do dalšího roku, pane kolego a.j. |
01.01.2015 - 11:27
Kars: přeji chronické zdraví
|
28.12.2014 - 21:35
básněnka: i dny mají svoje prahy a pražce...
|
28.12.2014 - 21:02
Mbonita: umění žít ..je vychutnávat malé radosti a unést velká břemena...
|
28.12.2014 - 16:15
|
28.12.2014 - 11:05
Lota: .
tohle je naproSTo úžasný nářez, bomba jak říká se dnes abych se vyjádřila jak moc mĕ to zasáhlo . valouny na hrudi kdo by neznal . Úžasné!!! . |


