René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.02.2015 - 22:04
Venuše: ST
|
31.01.2015 - 20:19
René Vulkán: básněnka:
víš vono ... co je tu je sázka na jistotu pěkná slova láska, růže nejde na trh moje kůže :-) |
31.01.2015 - 15:03
básněnka: tak to tvé paní gratuluju!
vyznání do gala hodilo se jak upletená věta láska je kastaněta a žena? taje ta je! |
30.01.2015 - 20:23
René Vulkán: detektor: jo, varianta, kterou máš v komentáři -nezmění - zavrní, je taky pěkná
|
30.01.2015 - 15:43
obaleč jabloňový: Super!!!:-) Ty když upleteš báseň, tak ta tedy JE!
ST |
30.01.2015 - 15:20
vavaoko: ST
|
30.01.2015 - 10:26
Květka Š.: :-)..ST
|
30.01.2015 - 10:06
pa100r: Perfektní poklona ženě, radost číST
|
30.01.2015 - 08:58
Lilith: Tahle letí do záložky... nádhera :-)
ST* |
30.01.2015 - 07:53
Verena: Úžasná...tak lehká, jedině ST
|
29.01.2015 - 21:55
|
29.01.2015 - 21:21
krizekkk: René Vulkán: Nemusel jsi to měnit... Chlape, Ty víš, jak to je.
|
29.01.2015 - 21:14
|
29.01.2015 - 20:46
libour: líbí ST
|
29.01.2015 - 20:16
Zasr. romantik: To asi zavrněla blahem, přečti ji to častěji! ;-)
A podpořím tě ST***! |
29.01.2015 - 19:18
detektor: Já jsem to četl už odpoledne a byl jsem zvědavý,kam se to posune a měl jsem i svůj soukromý tip...."samo nic nezmění...............kocour zavrní...ale to je jedno....STejně je to vždy takové lehounké,plné nadhledu a pochopení...až budu velký,jednou to budu umět i já...:-)
|
29.01.2015 - 19:07
jitka.svobodova: ST****
|
29.01.2015 - 18:47
Imagine: Krásna :)
|
29.01.2015 - 17:51
zenge: jsi si u ní šplhnul;-)
ST |
29.01.2015 - 17:33
René Vulkán: krizekkk: upletená je lepší?
|


