René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.02.2015 - 17:47
Ardina: Však Tvoje světlo tma nepohltí...ST
|
07.02.2015 - 13:36
Ringo: Preslap to urcite nebyl. :-)
|
07.02.2015 - 02:37
divoženka1: ST
|
06.02.2015 - 19:05
pa100r: To má myšlenku i zpracování. Vzácná díla, kdy se obsah taktak vejde do formy...
|
06.02.2015 - 18:08
Lilith: Skvělé!
ST |
06.02.2015 - 17:11
krizekkk: Filozofie se vážně těžce veršuje. Máš ST
|
06.02.2015 - 14:35
obaleč jabloňový: Moudré...
ST |
06.02.2015 - 12:54
René Vulkán: zvířenka: kdepak, s tímto se do čítanek nedostanu, vůbec se mi nelíbí poslední sloka, je to poučný až hrůza,
mělo to být úplně jiný, ale svedlo mě z cesty rýmování a patologické učitelství jinými slovy, zatím jsem nic kloudnějšího jako uzavření nevymyslel |
06.02.2015 - 10:46
nejsembásník: do záložky dávám pane,
nechť se po mé smrti odpuštění stane ... |
06.02.2015 - 10:38
Ctirad Justus: jéje, ta je ;) zakládám
CJ |
06.02.2015 - 10:16
BedrichValenta: Skvělé ! to mě vážně baví ! :) ST
|
06.02.2015 - 10:02
Kapka: ST
|
06.02.2015 - 09:50
vavaoko: ST
|
06.02.2015 - 06:56
|
06.02.2015 - 06:27
|
05.02.2015 - 23:22
detektor: No...vzhledem k tomu,že jsem to otevřel asi až na pátý pokus a vždy se těším na to,co z tebe vypadne...je to hezké a takové opět jiné...ST
|
05.02.2015 - 23:08
libour: pěknej pokus líbí ...ST
|
04.02.2015 - 18:09
Jana M.: Milé.
|
04.02.2015 - 10:34
Ringo: Já a zeny - temný mrácek,
odzene ho tuzemácek? :-) |
04.02.2015 - 09:48
Ctirad Justus: to chce poklonu ;)
CJ |


