René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
07.02.2015 - 17:47
Ardina: Však Tvoje světlo tma nepohltí...ST
07.02.2015 - 13:36
Ringo: Preslap to urcite nebyl. :-)
07.02.2015 - 02:37
06.02.2015 - 19:05
pa100r: To má myšlenku i zpracování. Vzácná díla, kdy se obsah taktak vejde do formy...
06.02.2015 - 18:08
Lilith: Skvělé!
ST
06.02.2015 - 17:11
krizekkk: Filozofie se vážně těžce veršuje. Máš ST
06.02.2015 - 14:35
obaleč jabloňový: Moudré...
ST
06.02.2015 - 12:54
René Vulkán: zvířenka: kdepak, s tímto se do čítanek nedostanu, vůbec se mi nelíbí poslední sloka, je to poučný až hrůza,

mělo to být úplně jiný, ale svedlo mě z cesty rýmování a patologické učitelství

jinými slovy, zatím jsem nic kloudnějšího jako uzavření nevymyslel
06.02.2015 - 10:46
nejsembásník: do záložky dávám pane,
nechť se po mé smrti odpuštění stane ...
06.02.2015 - 10:38
Ctirad Justus: jéje, ta je ;) zakládám
CJ
06.02.2015 - 10:16
BedrichValenta: Skvělé ! to mě vážně baví ! :) ST
06.02.2015 - 10:02
Kapka: ST
06.02.2015 - 09:50
06.02.2015 - 06:56
zenge: je třeba odpouštění
neb jsme přehuštěni, přesyceni
a vůbec...
ST
06.02.2015 - 06:27
zvířenka: Chceš bejt v učebnicích,že jo?
Je to moc dlouhý...dlooouuhýý.
:-)
05.02.2015 - 23:22
detektor: No...vzhledem k tomu,že jsem to otevřel asi až na pátý pokus a vždy se těším na to,co z tebe vypadne...je to hezké a takové opět jiné...ST
05.02.2015 - 23:08
libour: pěknej pokus líbí ...ST
04.02.2015 - 18:09
Jana M.: Milé.
04.02.2015 - 10:34
Ringo: Já a zeny - temný mrácek,
odzene ho tuzemácek? :-)
04.02.2015 - 09:48
Ctirad Justus: to chce poklonu ;)
CJ
1 ... 362|363|364|365|366|367|368|369|370 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku