René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.02.2015 - 21:59
fialka: To je milé :) gratuluji ... ST
|
10.02.2015 - 20:37
obaleč jabloňový: Gratuluji a myslím, že to zvládáš v pohodě i s křídly složenými:-)
ST |
10.02.2015 - 20:33
Mbonita: tož ...vína číš to chce:-)
|
10.02.2015 - 20:23
Květka Š.: ST...to neodletí
|
10.02.2015 - 20:03
zenge: dyš mě bylo pade tak skončila válka;-)
vše nejlepší a ještě 2 x tolik;-) |
10.02.2015 - 18:37
Lilith: Celá mile překvapená ti gratuluji... moc hezké to je :-)
ST |
10.02.2015 - 17:45
krizekkk: Blahopřeji k tomu, že jsi to tak dlouho vydržel bez úhony. :-) Vše nej.
|
10.02.2015 - 17:24
jitka.svobodova: hezky napsané...hodně zdraví a štěstí.....ST
|
10.02.2015 - 17:20
vavaoko: Gratulace a ST
|
10.02.2015 - 17:01
Ringo: Já te chápu, jsi kmet, René,
vsak nebalís to, ze jo? ze ne? Budu te strasne proklínat, slozís-li ruce do klína. ;-) |
10.02.2015 - 16:57
René Vulkán: libour: díky
|
10.02.2015 - 16:55
libour: ke gratulaci přidám ST :-) ..............pěkná
|
09.02.2015 - 19:42
René Vulkán: jc senior: od tebe, básníku, je to pocta
|
09.02.2015 - 18:12
|
09.02.2015 - 12:55
|
09.02.2015 - 11:23
jc senior: až poslední mazák
na posledním metru ustřihne poslední centimetr pak to bude už skutečně za pár... * |
09.02.2015 - 09:59
Lota: *
líbí se mně to tak trochu tah na vlastní filozofii a tu může mít každý jinou ale už jen to slovo odpuštění sladce zní ;) . |
08.02.2015 - 20:37
René Vulkán: básněnka: já byc to chtěl nějak uzavřít, ale jinak
třeba mně to časem napadne když ne, ponechám ty dvě první |
08.02.2015 - 10:51
básněnka: mně postačí dvě sloky...
|
07.02.2015 - 21:20
BedrichValenta: překrásné !! ST
|


