René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
10.02.2015 - 21:59
fialka: To je milé :) gratuluji ... ST
10.02.2015 - 20:37
obaleč jabloňový: Gratuluji a myslím, že to zvládáš v pohodě i s křídly složenými:-)
ST
10.02.2015 - 20:33
Mbonita: tož ...vína číš to chce:-)
10.02.2015 - 20:23
Květka Š.: ST...to neodletí
10.02.2015 - 20:03
zenge: dyš mě bylo pade tak skončila válka;-)
vše nejlepší a ještě 2 x tolik;-)
10.02.2015 - 18:37
Lilith: Celá mile překvapená ti gratuluji... moc hezké to je :-)
ST
10.02.2015 - 17:45
krizekkk: Blahopřeji k tomu, že jsi to tak dlouho vydržel bez úhony. :-) Vše nej.
10.02.2015 - 17:24
jitka.svobodova: hezky napsané...hodně zdraví a štěstí.....ST
10.02.2015 - 17:20
vavaoko: Gratulace a ST
10.02.2015 - 17:01
Ringo: Já te chápu, jsi kmet, René,
vsak nebalís to, ze jo? ze ne?
Budu te strasne proklínat,
slozís-li ruce do klína. ;-)
10.02.2015 - 16:57
René Vulkán: libour: díky
10.02.2015 - 16:55
libour: ke gratulaci přidám ST :-) ..............pěkná
09.02.2015 - 19:42
René Vulkán: jc senior: od tebe, básníku, je to pocta
09.02.2015 - 18:12
6thSun: stačí odpustit sobě

páč to je to nejtěžší :-)
09.02.2015 - 12:55
jc senior: ...a dokonalá báseň?
Ta od Reného!
*
09.02.2015 - 11:23
jc senior: až poslední mazák
na posledním metru
ustřihne poslední centimetr
pak to bude už skutečně
za pár...
*
09.02.2015 - 09:59
Lota: *
líbí se mně to
tak trochu tah na vlastní filozofii
a tu může mít každý jinou
ale už jen to slovo odpuštění
sladce zní
;)
.
08.02.2015 - 20:37
René Vulkán: básněnka: já byc to chtěl nějak uzavřít, ale jinak
třeba mně to časem napadne
když ne, ponechám ty dvě první
08.02.2015 - 10:51
básněnka: mně postačí dvě sloky...
07.02.2015 - 21:20
BedrichValenta: překrásné !! ST
1 ... 361|362|363|364|365|366|367|368|369 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku