René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.02.2015 - 18:15
detektor: Velmi se mi líbí i komentáře...ST
|
17.02.2015 - 16:59
|
17.02.2015 - 14:55
Ringo: Devátá láhev dochlastána,
pijan jiz prekrocil kritický bod, ve skarpe lezí, nedozil se rána, u lampy zití zhasnul knot... |
17.02.2015 - 13:13
|
17.02.2015 - 10:57
René Vulkán: jc senior:
lampa dopita víno doblikalo jsme krajina a nad ní stín něčeho prý bylo málo nejspíš serpentin a až jsme dopili poslední ze všech vín změnila se dálnice v stezku pro chodce (lezce) plnou výmolů a "nablitin" |
17.02.2015 - 10:21
vavaoko: ST
|
17.02.2015 - 09:10
jc senior: lampa dopita
víno doblikalo jsme krajina a nad ní stín něčeho prý bylo málo nejspíš serpentin * |
15.02.2015 - 19:12
detektor: Vždy mě to zaujme...ST
|
15.02.2015 - 11:43
hloubavá: Blahopřeji! Nějak to letí i bez křídel, což? :-)
|
15.02.2015 - 10:05
René Vulkán: vavaoko: jitka.svobodova: Lilith: krizekkk: Mbonita: obaleč jabloňový: fialka: Špáďa: J.F.Julián: jc senior:
všem gratulantům děkuju |
13.02.2015 - 22:43
jc senior: bývá to až k údivu
že člověku je padesát a zasteskne si po pivu a po pivu jde rovnou spát :o) Hlavně dobré zdraví, svěží mysl a tvůrčí invenci přeje Jiří |
13.02.2015 - 21:52
J.F.Julián: gratuluji
St |
13.02.2015 - 15:35
jc senior: při loži i jenom stolu
nejspíš tajnosnubně hostí džina zdravé nespavosti krabička od Neurolu * |
12.02.2015 - 22:13
Špáďa: Malým veršem kradu láci
a přidávám gratulaci: Ať ti zdraví držej kšandy, páč žít bez něj — míň je srandy. Přesně jak děl tuhle Ruda: Bez humoru žít je nuda. |
11.02.2015 - 22:26
libour: ST
|
11.02.2015 - 21:03
Mbonita: zdá se že nastupuje předjaří:-)))
a daří se...:-) že |
11.02.2015 - 15:42
la loba: Život začíná v padesáti;-)))ST
|
11.02.2015 - 09:40
vavaoko: Nespánek může být fajn. ST
|
11.02.2015 - 09:14
Ringo: NE, UROLoga asi vyhledat nemusís. :-)
|
11.02.2015 - 06:04
krizekkk: Nemůžeš spát často? ;-)
|


