René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.02.2015 - 20:21
rendus: Stručná, pěkná. ST
|
19.02.2015 - 19:43
René Vulkán: Lilith:
pod kterou i bíle klapky černají... ;-) ... to když sedí topič u pijána ... ale když tam sedne pekař ... |
19.02.2015 - 19:37
|
19.02.2015 - 18:21
Špáďa: — Cos to pil, ty opičáku?!
— Tady, litr krabičáku... — Levné víno, pančované...!? — Čemu se divíte pane?! Zima je pod šaty host, málo hřeje támhle most... Krabicovou útěchu beru si do pelechu. Na chvíli mám hezčí svět, byť pak v očích mlhu, led. |
19.02.2015 - 10:43
katpok: takhle jsme zrovna včera nešli spát s mým mužem... ST
|
19.02.2015 - 10:40
katpok: víno odjakživa rozmazává gesta i krajinu...ST
|
19.02.2015 - 09:17
Kajuta: Večer na mši varhaník
vzdávám ST tichý dík |
19.02.2015 - 02:48
divoženka1: ST líbí se mi
|
19.02.2015 - 00:10
Ringo: Vsak jednou prijde poznání chvíle,
ze keyboard má i klapky bílé. |
18.02.2015 - 22:24
libour: dobrej kus ................ST
|
18.02.2015 - 22:11
detektor: Tekl do kostelních vrat,
spěchal na nástroj hrát, potom jen na svíci zíral věřil a přesto se vzpíral..:-)ST |
18.02.2015 - 22:07
vavaoko: Jo. To můžu. Je to o něčem. ST
|
18.02.2015 - 21:49
|
18.02.2015 - 21:40
básněnka: pro krajiny a hranice
ať už jsou pod lampou a nebo ve stínu |
18.02.2015 - 10:12
Ctirad Justus: poklona všem ;) dílko se vydařilo, zdá se!
CJ |
18.02.2015 - 08:59
|
17.02.2015 - 21:16
Lilith: V bludišti cest a zamotaných gest, napito i ublito, kopyto a jelito, vono plácne to v rozmazanou krajinu ;-)
ST |
17.02.2015 - 21:00
Mbonita: jít zpříma a rovně je někdy umění:-))
|
17.02.2015 - 20:09
libour: líbí ST
|
17.02.2015 - 18:34
|


