René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
28.02.2015 - 22:24
zvířenka: Teď už chápu, jak vypadá rozběsněnej Vulkán.
28.02.2015 - 18:31
libour: pěkně vod plic ST
28.02.2015 - 18:14
Adama: No comment. ST
28.02.2015 - 17:57
28.02.2015 - 16:23
Ringo: Já mám ale nepríjemný pocit, ze Cesko Libres moc necte...
28.02.2015 - 15:40
vavaoko: Jo. Ale kam. Ať se propadnu do Asie, esli to vím.
ST
28.02.2015 - 13:05
sailorr: A poslouchaj Kohn, neměli by tam jinej glóbus ?
27.02.2015 - 14:04
řeka: pobavila jsem se...pro dobrou náladu, báseň i ty komentáře
27.02.2015 - 14:02
řeka: krátce, stručně....a řečeno vše. Parádní!
26.02.2015 - 23:28
René Vulkán: sailorr: co je to a.j.?
26.02.2015 - 22:44
sailorr: a.j.
25.02.2015 - 20:38
René Vulkán: 6thSun: však jo, mám ho v ložnici.
to, že jsem si "šel" pro neurol bylo asi čtvrt metru.
25.02.2015 - 18:07
6thSun: lepší je "ho" mít pro jistotu pořád při ruce :-)
25.02.2015 - 13:30
René Vulkán: básněnka:

když dojde neurol
tak je to na urol (ogii)

tam mě snad nazabijí
ale pomohou

zas bude holahou

Kurňa, to je ale parádně stupidní!
25.02.2015 - 07:12
básněnka: Nemohla jsem z toho spát, pak na mne přišla touha, ouha, Neurol došel...:-)
24.02.2015 - 12:10
E.T.Jane: Velmi pěkné dílko a ty vaše komentáře? supr taky, žádný štráchy :) **
21.02.2015 - 19:41
básněnka: měl dobrý světlo
kliku od kostelních vrat
a chtěl jen hrát
píšťalou s měchy

andělský trubač zadul po setmění

kropenka zalila svůj sad...
20.02.2015 - 11:48
obaleč jabloňový: Tak tohle se ti vážně POVEDLO!!!
st
20.02.2015 - 09:33
René Vulkán: jc senior:

nádherný komentář, krev se pění
- dílo hodné zveřejnění
19.02.2015 - 22:40
jc senior: ...spěchal, došel do popředí
tma šla za ním, bez anděla
ten večer nasopustní středy
a vítr mu bral popel s čela
*
1 ... 358|359|360|361|362|363|364|365|366 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku