René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.02.2015 - 22:24
zvířenka: Teď už chápu, jak vypadá rozběsněnej Vulkán.
|
28.02.2015 - 18:31
libour: pěkně vod plic ST
|
28.02.2015 - 18:14
Adama: No comment. ST
|
28.02.2015 - 17:57
obaleč jabloňový: ST!
|
28.02.2015 - 16:23
Ringo: Já mám ale nepríjemný pocit, ze Cesko Libres moc necte...
|
28.02.2015 - 15:40
vavaoko: Jo. Ale kam. Ať se propadnu do Asie, esli to vím.
ST |
28.02.2015 - 13:05
sailorr: A poslouchaj Kohn, neměli by tam jinej glóbus ?
|
27.02.2015 - 14:04
řeka: pobavila jsem se...pro dobrou náladu, báseň i ty komentáře
|
27.02.2015 - 14:02
řeka: krátce, stručně....a řečeno vše. Parádní!
|
26.02.2015 - 23:28
René Vulkán: sailorr: co je to a.j.?
|
26.02.2015 - 22:44
sailorr: a.j.
|
25.02.2015 - 20:38
René Vulkán: 6thSun: však jo, mám ho v ložnici.
to, že jsem si "šel" pro neurol bylo asi čtvrt metru. |
25.02.2015 - 18:07
6thSun: lepší je "ho" mít pro jistotu pořád při ruce :-)
|
25.02.2015 - 13:30
René Vulkán: básněnka:
když dojde neurol tak je to na urol (ogii) tam mě snad nazabijí ale pomohou zas bude holahou Kurňa, to je ale parádně stupidní! |
25.02.2015 - 07:12
básněnka: Nemohla jsem z toho spát, pak na mne přišla touha, ouha, Neurol došel...:-)
|
24.02.2015 - 12:10
E.T.Jane: Velmi pěkné dílko a ty vaše komentáře? supr taky, žádný štráchy :) **
|
21.02.2015 - 19:41
básněnka: měl dobrý světlo
kliku od kostelních vrat a chtěl jen hrát píšťalou s měchy andělský trubač zadul po setmění kropenka zalila svůj sad... |
20.02.2015 - 11:48
obaleč jabloňový: Tak tohle se ti vážně POVEDLO!!!
st |
20.02.2015 - 09:33
|
19.02.2015 - 22:40
jc senior: ...spěchal, došel do popředí
tma šla za ním, bez anděla ten večer nasopustní středy a vítr mu bral popel s čela * |


