René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.03.2015 - 15:32
detektor: smekám...ST
|
04.03.2015 - 14:43
pampe: Bolest je místo, které čeká na lásku,
bolest je prostor probíraný po vlásku. Zvedla jsem oči a tiše zakřičela, přijímám a láska rozlila se v srdce chrám. A jsme tu jen tři- Já, radost a Bůh. |
04.03.2015 - 13:40
libour: pravdu díš ST
|
04.03.2015 - 13:13
vavaoko: Znám ji. Dobře ji znám.
ST |
02.03.2015 - 20:12
|
02.03.2015 - 14:41
divoženka1: a koukám že potvrzeno třikrát omlouvám se nějak si nerozumím s PC a ani s politikou:-))
|
02.03.2015 - 14:38
divoženka1: ST takové souhlasné!
|
02.03.2015 - 13:17
la loba: Viďela jsem pár minut narozené tele byla to paráda
Tvá báseň je jedna báseň ST |
02.03.2015 - 11:11
myšlenka pouhá: že by jaro přišlo na básníka?? :))) ST
|
02.03.2015 - 10:33
René Vulkán: zvířenka: no, s tou jalovostí, to nevím, békař (inseminátor) byl navštívit dědečkovu krávu asi tak 9 a něco měsíce před tím, než došlo k oné události, kterou stroze popisuju (stroze proto, že mně bylo asi 12, takže jsem toho dost pozapomínal)
|
02.03.2015 - 08:53
Adama: To musí být silně pozitivní zážitek.
|
01.03.2015 - 21:47
|
01.03.2015 - 21:02
detektor: V našich letech již není dobré sledovat televizní noviny..ST....:-)
|
01.03.2015 - 20:44
detektor: opět je Vulkán hřejivým vánkem...:-)ST
|
01.03.2015 - 20:43
|
01.03.2015 - 19:50
Ringo: Typické dílo veterinárského realismu. :-)
|
01.03.2015 - 17:34
jc senior: Moc nese pýchu, pýcha pád
zas jedem voní „elit“ květy Tys levou bral, tys pravou krad, zlá volba, tak se neuraz když napíšem do závěti: Již dozráli jste na provaz! * |
01.03.2015 - 13:01
René Vulkán: Ctirad Justus: taky zůstávám
|
01.03.2015 - 12:58
Ctirad Justus: bál jsem se otevřít dveře (název), ale teď neuteču...je tu pravda, ta slova v důrazu...ano. Ač souhlas můj, jde tou cestou, však odpusťte mi - zůstal bych. Ale chápu tu rozhořčenost. Díky že tu je ;)
CJ |
01.03.2015 - 08:03
básněnka: všude je něco...
|


