René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
04.03.2015 - 15:32
detektor: smekám...ST
04.03.2015 - 14:43
pampe: Bolest je místo, které čeká na lásku,
bolest je prostor probíraný po vlásku.

Zvedla jsem oči a tiše zakřičela, přijímám
a láska rozlila se v srdce chrám.

A jsme tu jen tři-
Já, radost a Bůh.
04.03.2015 - 13:40
libour: pravdu díš ST
04.03.2015 - 13:13
vavaoko: Znám ji. Dobře ji znám.
ST
02.03.2015 - 20:12
zenge: mám s tím zkušenosti
nemyslím inseminaci,
ale telení;-)
ST
02.03.2015 - 14:41
divoženka1: a koukám že potvrzeno třikrát omlouvám se nějak si nerozumím s PC a ani s politikou:-))
02.03.2015 - 14:38
divoženka1: ST takové souhlasné!
02.03.2015 - 13:17
la loba: Viďela jsem pár minut narozené tele byla to paráda
Tvá báseň je jedna báseň ST
02.03.2015 - 11:11
myšlenka pouhá: že by jaro přišlo na básníka?? :))) ST
02.03.2015 - 10:33
René Vulkán: zvířenka: no, s tou jalovostí, to nevím, békař (inseminátor) byl navštívit dědečkovu krávu asi tak 9 a něco měsíce před tím, než došlo k oné události, kterou stroze popisuju (stroze proto, že mně bylo asi 12, takže jsem toho dost pozapomínal)
02.03.2015 - 08:53
Adama: To musí být silně pozitivní zážitek.
01.03.2015 - 21:47
Lota: .
hřejivě něžně telecí
:-)
.
01.03.2015 - 21:02
detektor: V našich letech již není dobré sledovat televizní noviny..ST....:-)
01.03.2015 - 20:44
detektor: opět je Vulkán hřejivým vánkem...:-)ST
01.03.2015 - 20:43
zvířenka: Umíš vymámit z jalový krávy tele, to známe:-))

Dýchá mláďátkovým teplem.
01.03.2015 - 19:50
Ringo: Typické dílo veterinárského realismu. :-)
01.03.2015 - 17:34
jc senior: Moc nese pýchu, pýcha pád
zas jedem voní „elit“ květy
Tys levou bral, tys pravou krad,
zlá volba, tak se neuraz
když napíšem do závěti:
Již dozráli jste na provaz!
*
01.03.2015 - 13:01
René Vulkán: Ctirad Justus: taky zůstávám
01.03.2015 - 12:58
Ctirad Justus: bál jsem se otevřít dveře (název), ale teď neuteču...je tu pravda, ta slova v důrazu...ano. Ač souhlas můj, jde tou cestou, však odpusťte mi - zůstal bych. Ale chápu tu rozhořčenost. Díky že tu je ;)
CJ
01.03.2015 - 08:03
básněnka: všude je něco...
1 ... 357|358|359|360|361|362|363|364|365 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku