René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.03.2015 - 17:04
Adama: Každý svůj kříž neunese. Dobré to je.
|
09.03.2015 - 09:10
vavaoko: Pravda, ta bývá nebezpečná.
Pro ty, kdož se ji netají. Cesta je s křížem nekonečná. Pokud ti lháři spílají. ST |
09.03.2015 - 07:57
|
08.03.2015 - 23:41
pampe: Zamilovaný Bůh do člověka...
|
08.03.2015 - 22:50
Ringo: Tvoje miniatura se mi maxiaturne líbi
|
08.03.2015 - 21:59
Siorak: Hodně složité téma, asi se nedá jen tak říci o tom vše.
|
08.03.2015 - 21:51
obaleč jabloňový: ST.
|
08.03.2015 - 20:40
|
08.03.2015 - 20:34
|
08.03.2015 - 00:41
čubík: ...tak mě napadlo, že bolest, nemoc i smrt jsou ženského rodu...ale i láska, krása, čistota...
...bolesti, ať už jakékoli, se nikdo z nás nevyhne...třeba proto, abychom si více vážili těch světlejších stránek života, maličkostí... |
07.03.2015 - 20:04
básněnka: bolest má mnoho podob
|
05.03.2015 - 23:39
sailorr: Napadá mě, že žádný učený z nebe nespadl. Není to poetické, ale je to pravda.
a.j. |
05.03.2015 - 20:23
Lilith: Au...
ST |
05.03.2015 - 18:49
obaleč jabloňový: Ta trojice je známá...
ST |
05.03.2015 - 17:54
jc senior: jsem mistryně dotěrnosti
šmejdivá hladová myš nedbám na pláč, na cenosti a nikdy se mně nezbavíš * |
05.03.2015 - 11:18
valerie: Někdy i pomáhá, ale nesmí být trvalá a beznadějná, vyjádřil jsi ji dobře, bolavě ST
|
04.03.2015 - 23:16
René Vulkán: pampe:
vymakaný komentář, dík |
04.03.2015 - 21:34
Ctirad Justus: VySTiženo...potlesk jako náplast ;)
CJ |
04.03.2015 - 18:08
|
04.03.2015 - 17:18
Adama: Děkuji za bolest, jež učí mne se tázat, jak zpíval veliký K. Kryl.
|


