René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.03.2015 - 17:39
Lilith: Budoucí chutný mok z lisu teče, láska před nikým neuteče, když je, tak aby dál byla, když není, tak aby byla ;-) a nakonec roztočená kocovina... ;-)
ST |
11.03.2015 - 15:29
ttragelaf: .... a žal co pijavice život sáál
|
10.03.2015 - 21:03
Mbonita: někdy víno... jindy voda
|
10.03.2015 - 20:10
René Vulkán: detektor:
s tím prostorem, který nechávám ostatním ... no, po pravdě, ten prostor jsou díry, kdy mě nic kloudnýho, čím bych to doplnil, nenapadne :-) |
10.03.2015 - 19:55
detektor: Na lásku...se kterou si hraješ se slovy...a na prostor, který necháváš každému při čtení...ST
|
10.03.2015 - 18:51
obaleč jabloňový: ST.
|
10.03.2015 - 18:42
Siorak: Je to děsivé. O to víc, že pro mnohé to je a pro mnohé se to stane realitou.
|
10.03.2015 - 18:37
řeka: a Galilea...pěkně zapůsobil Portugal...
|
10.03.2015 - 18:04
Ringo: Také jsem se nezlobil, kdyz mi ji NASE VOJSKO vydalo. :-)
|
10.03.2015 - 17:46
Adama: Vzpomněl jsi Skácela. To je hezké. ST
|
10.03.2015 - 17:10
pampe: Siorak: Ze zvyku stala se v nás past
a bolavá Něha, uzdravující mast. |
10.03.2015 - 16:30
echinacea: Pěkně ses roztočil, Modrý Portugale
:o))) |
10.03.2015 - 16:20
René Vulkán: Ringo: vím o čem mluvíš, jsem jejím majitelem a ještě dnes vzpomínám na blažený pocit po jejím získání
|
10.03.2015 - 15:56
Ringo: Dríve bývala moc krásná i láska "modrá knízka". :-)
|
10.03.2015 - 15:40
Siorak: pampe: Ano, i o tom to je. Ten příběh ukazuje lásku trochu jinak, než jsme zvyklí.
|
10.03.2015 - 15:28
libour: jaj tak po litru portugalu se taky pěkně točím ......ST :-D
|
10.03.2015 - 15:23
Siorak: Mám z toho v hlavě guláš. A možná proto, že mám rýmu.
|
09.03.2015 - 23:37
řeka: svatá trojice...
|
09.03.2015 - 23:34
řeka: vše je řečeno..
|
09.03.2015 - 18:15
libour: silný kus líbí ST
|


