René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.03.2015 - 13:37
libour: ST
|
15.03.2015 - 12:05
zenge: jsem stoupencem řízeného pití
...zatím;-) ST |
14.03.2015 - 21:45
Siorak: Neřízená, nezřízená ...
to může být jenom žena. Anebo také ... žízeň. probdělých nocí sklizeň. A tak chraňme dislektiky že si po svém život čtou občas mají pivní tiky nebo jen tak chytře lžou. |
14.03.2015 - 19:51
René Vulkán: básněnka: naopak, až na poslední dva řádky to byla naprostá poezie :-)
|
14.03.2015 - 18:28
básněnka: tak si tak říkám, jestli se tady neztratila trochu poezie, ale na zdraví, když ti to tak pije?:-)
|
14.03.2015 - 18:26
básněnka: láska je věčná..stejně jako lis sil
|
14.03.2015 - 12:35
pampe: To je jedna ze srdcovek napsaných u Tebe, často se k ní vracím.
|
13.03.2015 - 23:05
řeka: umíš život vychutnat...
|
13.03.2015 - 22:34
detektor: Já to tak nějak nenásilně píšu pořád(furt)...ty asi víš o čem je život...:-))ST
|
13.03.2015 - 21:44
obaleč jabloňový: Pivo nemusím, ale tvé verše, ano:-)
ST |
13.03.2015 - 17:57
Psavec: Pivní ST.
|
13.03.2015 - 17:32
Adama: Alkohol v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství. ;-)
|
13.03.2015 - 12:58
enigman: já kolikrát i boty...
|
13.03.2015 - 09:17
vavaoko: Jen si dej, když ti chutná. ST
|
13.03.2015 - 09:00
libour: No jedno by bodlo ;-)
|
13.03.2015 - 08:48
Hazentla: ...to zní slibně :)
|
13.03.2015 - 08:43
René Vulkán: Ringo: jakejpak notorik, mám pouze k alkoholu vřelý vstah
|
13.03.2015 - 08:40
Ringo: Vsak te máme uz dávno precteného a je notoricky známo, ze patrís na Libresu mezi nejvetsí notoriky. ;-) ;-)
|
11.03.2015 - 22:43
sailorr: ...nemám slov, pane kolego
a.j. |
11.03.2015 - 21:32
vavaoko: ST
|


