René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.03.2015 - 19:26
Adama: Nekomentuji, není proč... Píši ST.
|
16.03.2015 - 17:54
Dota Slunská: Krásnej podpovrch.
|
16.03.2015 - 17:38
Lilith: ST :-)
|
16.03.2015 - 08:55
BedrichValenta: Tak málo a tak moc... amen ! ST
|
16.03.2015 - 06:57
Adama: Amen. ST
|
16.03.2015 - 00:36
pampe: To si velmi ráda vezmu vřele k srdci k Tvým jemným připomínkám :-)
|
15.03.2015 - 21:29
Mbonita: obdělávejme básnickou líchu s pokorou, hýčkejme slova i myšlenky, inspirace a buďme osvícení....
|
15.03.2015 - 19:50
hloubavá: Amen.
|
15.03.2015 - 19:49
vavaoko: ST
|
15.03.2015 - 19:37
básněnka: A já bych přidala, oroduj za všechny dobrý lidi, za slova nevyřčená, co se zatím stydí, za dobrou vůli, za chléb a sůl, za celou duši, aby jí bylo víc než půl...
|
15.03.2015 - 19:04
obaleč jabloňový: Poklona ...
ST :-) |
15.03.2015 - 18:57
pa100r: s trhající se formou bych byl opatrný, zato slova neznající uniformu mi zvedla morálku a náladu. STálá jakoST
|
15.03.2015 - 18:24
řeka: oroduj za nás...ta uniforma mě taky uchvátila
|
15.03.2015 - 18:18
|
15.03.2015 - 18:15
Ringo: Myslel jsem to: Prosím te, spokoj se s úsmevem.
|
15.03.2015 - 18:01
René Vulkán: Ringo: S jakým s?
|
15.03.2015 - 18:00
Ringo: Prosba ctenárova: Prosím te, spokoj se s :-)
|
15.03.2015 - 17:30
Květka Š.: ST...:-)
|
15.03.2015 - 15:54
ttragelaf: a sníh na STráni a smích ...
|
15.03.2015 - 14:10
|


