René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
17.03.2015 - 17:16
jc senior: ...připojuji se k adoraci
*
17.03.2015 - 17:09
René Vulkán: jc senior: Je to málo Juriji Cenkoviči Senioroviči, ale má žena Anna se po čtvrtém povití začala vymlouvat na takové malichernosti jako je srdeční vada, svráštělá a nefunkční ledvina, astma ... no posuď sám ... a co nadělám?
17.03.2015 - 17:03
Ringo: Pokud se ti povedla dítka jako tahle básnicka, tak to zadní malí (nebo ted uz velcí) smradi nebudou... :-)
17.03.2015 - 16:55
jc senior: Čtyři...
a není to málo, René Vulkanoviči?
:o)
17.03.2015 - 15:58
Adama: Řemeslně i obsahem hezká věc.
17.03.2015 - 15:39
básněnka: jak pěkné si vzpomenout na to co už bylo, jsem ráda, že je jí s tebou pořád milo
17.03.2015 - 15:17
gabkin: když jsi byl dobrej už za mlada..... se těžko zlepšuje.
A pak taky ...... 4 děti..... to je řevu...... to se Pegas pase jinde.
17.03.2015 - 15:03
ttragelaf: René Vulkán: já se z tebe picnu :-)
17.03.2015 - 14:42
17.03.2015 - 12:12
René Vulkán: ttragelaf: ... a já tím chtěl na rozdíl od Maxe Švabinského oslavit význam hnoje :-)
17.03.2015 - 10:48
Kapka: Líbí se mi... ST
17.03.2015 - 10:28
Kapka: Přidávám se, ST
17.03.2015 - 10:12
vavaoko: Díky za každé nové ráno.
Tobě ST
17.03.2015 - 09:36
divoženka1: ST nejen za okna rozsvícené ránem :-)
17.03.2015 - 08:12
divoženka1: Za ST :-)
17.03.2015 - 06:00
ttragelaf: ...ST ( a vzpomínám na Maxe Švabinského, jak se ho ti novináři furt ptali: Vy jste, mistře, jistě chtěl tím oslavit význam lidské práce, že?...)
16.03.2015 - 21:09
René Vulkán: zenge:
je mě v dnešní době škoda

takový padesátý léta ... :-)
16.03.2015 - 21:03
zenge: jsi dobrý výrobce hesel;-)
ST
16.03.2015 - 20:21
Maura: Krásná, st
16.03.2015 - 20:01
Lota: .
Požehnaný je člověk
jehož oporou je Bůh
.
Co víc mám k Tvým moudrům říct ???
:-)
1 ... 352|353|354|355|356|357|358|359|360 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku