René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.03.2015 - 14:12
E.T.Jane: Krásná...a ještě lepší je skutečnoST - to že jste spolu **
|
19.03.2015 - 18:49
enigman: má nemá...
|
19.03.2015 - 18:14
Kapka: Moc hezké, ST
|
19.03.2015 - 17:04
libour: ST
|
19.03.2015 - 13:02
James Libustka: ta je paradni!
|
18.03.2015 - 22:08
J.F.Julián: st za to!
|
18.03.2015 - 11:18
pampe: René Vulkán: Věřím, že i tak ji to potěší a třeba to neumí jinak projevit a přesto jí napíšeš další, že jo :-)
|
18.03.2015 - 09:26
René Vulkán: pampe:
no, že by manželka toužila abych psal básně ... když jí něco složím, řekne - dobrý. :-) |
18.03.2015 - 08:58
vavaoko: To je fajn. Přeji vám to. ST
|
18.03.2015 - 06:42
pampe: Přání snad každé dívky, rytíř na bílém koni a ještě skládá básně... S tak obrovskou upřímností do celého života, jsi opravdovým rytířem :-)
|
18.03.2015 - 00:24
řeka: veliké ST...líbí se mi moc
|
17.03.2015 - 22:50
|
17.03.2015 - 22:30
vavaoko: ST
|
17.03.2015 - 21:48
zenge: 2 tipy za báseň a milión za 4 děti
Jalová Evropa;-) |
17.03.2015 - 20:29
obaleč jabloňový: ST.
|
17.03.2015 - 20:09
obaleč jabloňový: Stále krásná a platná, nebo opačně:-)
ST |
17.03.2015 - 19:51
Lilith: Zdravím Vulkánovic velikou rodinu a zdraví všem přeju :-)
ST |
17.03.2015 - 19:24
|
17.03.2015 - 18:02
severanka: ...dobrá mini!Ať vše je jako za mlada....
ST |
17.03.2015 - 17:35
básněnka: jc senior: když už jste u těch jmen, co alespoň pro vnouče..třeba Čurila Plenkovič Vulkánov? :-)
|


