René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.03.2015 - 14:01
libour: po zásluze ST
|
25.03.2015 - 13:32
libour: má to jiskru ..............ST
|
24.03.2015 - 22:32
René Vulkán: Mbonita: Velké díky, Jitko :-)
|
24.03.2015 - 20:10
Mbonita: ta báseň je laskavá, živá a pravdivá Radovane..
velmi mne oslovila |
24.03.2015 - 16:40
Ringo: Zde, u díla o roubence,
je moc hezkých predsevzetí, verit se mi vubec nechce, ze by byla slovní smetí. :-) |
24.03.2015 - 10:13
Kapka: ST
|
24.03.2015 - 06:32
ttragelaf: ...jé, kéž by
|
24.03.2015 - 00:10
řeka: něžné vyznání...
|
23.03.2015 - 19:56
detektor: Krása....ST
|
23.03.2015 - 19:33
zenge: jsem starý noSTalgik
;-) |
23.03.2015 - 16:38
Adama: enigman to vystihl :)
|
23.03.2015 - 14:40
|
23.03.2015 - 13:56
enigman: nejlepší hnízda jsou na hlavě...
|
23.03.2015 - 13:15
vavaoko: Líbí se mi. ST
|
23.03.2015 - 12:20
divoženka1: Já dnes zachránila starý školní regál s roletou:-))
je to krásný mít vztah k věcem minulým a ještě to umět obásnit:-))ST |
22.03.2015 - 12:11
ttragelaf: .... někdy i krážem.. ST
|
22.03.2015 - 00:44
fialka: Krásné už tenkrát... :-)
|
21.03.2015 - 20:29
J.F.Julián: prostá a pěkná
St |
20.03.2015 - 15:08
Hazentla: viz Gabkin
|
20.03.2015 - 15:03
BedrichValenta: to je nádherné... ST
|


