René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
14.05.2015 - 19:04
Lota: .
kdo nevnímá zázrak
NEVÍ
.
ST
14.05.2015 - 18:21
básněnka: tahle je podle mého gusta..něžně hustá:-)
14.05.2015 - 16:02
Ringo: Pic kozu do vazu, to je fakt moc pekný!
14.05.2015 - 14:53
řeka: nádhera...pssst
ST.
14.05.2015 - 11:16
ttragelaf: listuji tak v kalendáři SPOFA
list tu jeden září jako LSD
profesora Grofa
13.05.2015 - 10:38
vavaoko: Zírám s hubou dokořán. Pak že neumíš delší věci. Umíš. Moc fajn. ST
13.05.2015 - 05:59
řeka: určitě ví...
ST.
12.05.2015 - 23:37
Milena: Asi si přijdu popovídat.
Prý otevřít se je míň bolestivější, než setrvávat na hladině...
Co si o tom myslíš, René?
12.05.2015 - 23:22
Milena: Jo, tak nějak si to představuji, že to máš v praxi... pracovně... a obdivuji...
ST
12.05.2015 - 21:53
detektor: mě se to velmi líbí a ta syrovost tam patří jako prdel na hrnec...:-)...asi tak...ST
12.05.2015 - 18:58
Ringo: Ze slovesa smutno mije,
trhá srdce, na mou dusi,
chcije, chcije, dvakrát chcije,
proc nenapsat treba prsí?! ;-) ;-)
12.05.2015 - 17:23
Lota: .
a co bys chtěl
vždyť právě
právě o tom
to je
.
nehledej kŗásnější svět
mně jak by náhodou
zpívá z radia Michal Tučný
(°_*)
12.05.2015 - 14:43
libour: je pohoda......ST... :-)
11.05.2015 - 18:02
krizekkk: Budiž lidem Země svatá. ST
11.05.2015 - 12:21
Guanti Rosi: ST :O)
10.05.2015 - 16:48
Ringo: Pár otácek se snad jeste ocekávat dá.
10.05.2015 - 13:29
řeka: AVE...
ST.
10.05.2015 - 12:04
Kapka: Delicatus, ST
10.05.2015 - 11:13
30.04.2015 - 21:39
obaleč jabloňový: Prosté a krásné !
ST
1 ... 338|339|340|341|342|343|344|345|346 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku