René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.05.2015 - 19:04
|
14.05.2015 - 18:21
básněnka: tahle je podle mého gusta..něžně hustá:-)
|
14.05.2015 - 16:02
Ringo: Pic kozu do vazu, to je fakt moc pekný!
|
14.05.2015 - 14:53
řeka: nádhera...pssst
ST. |
14.05.2015 - 11:16
|
13.05.2015 - 10:38
vavaoko: Zírám s hubou dokořán. Pak že neumíš delší věci. Umíš. Moc fajn. ST
|
13.05.2015 - 05:59
řeka: určitě ví...
ST. |
12.05.2015 - 23:37
Milena: Asi si přijdu popovídat.
Prý otevřít se je míň bolestivější, než setrvávat na hladině... Co si o tom myslíš, René? |
12.05.2015 - 23:22
Milena: Jo, tak nějak si to představuji, že to máš v praxi... pracovně... a obdivuji...
ST |
12.05.2015 - 21:53
detektor: mě se to velmi líbí a ta syrovost tam patří jako prdel na hrnec...:-)...asi tak...ST
|
12.05.2015 - 18:58
Ringo: Ze slovesa smutno mije,
trhá srdce, na mou dusi, chcije, chcije, dvakrát chcije, proc nenapsat treba prsí?! ;-) ;-) |
12.05.2015 - 17:23
Lota: .
a co bys chtěl vždyť právě právě o tom to je . nehledej kŗásnější svět mně jak by náhodou zpívá z radia Michal Tučný (°_*) |
12.05.2015 - 14:43
libour: je pohoda......ST... :-)
|
11.05.2015 - 18:02
krizekkk: Budiž lidem Země svatá. ST
|
11.05.2015 - 12:21
Guanti Rosi: ST :O)
|
10.05.2015 - 16:48
Ringo: Pár otácek se snad jeste ocekávat dá.
|
10.05.2015 - 13:29
řeka: AVE...
ST. |
10.05.2015 - 12:04
Kapka: Delicatus, ST
|
10.05.2015 - 11:13
vavaoko: ST
|
30.04.2015 - 21:39
obaleč jabloňový: Prosté a krásné !
ST |


