René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.04.2015 - 13:36
Ringo: Dá se myslím ríci nahlas, ze tohle není zádná vetes. :-)
|
20.04.2015 - 13:18
divoženka1: STéé hezkéé jako od Šafránka:-)
|
20.04.2015 - 12:25
jitka.svobodova: velice se mi líbí, četla jsem ji několikrát...ST
|
20.04.2015 - 12:00
|
20.04.2015 - 10:49
vavaoko: ST
|
20.04.2015 - 10:32
básněnka: Tahle krásně hladí:-)
|
20.04.2015 - 10:01
René Vulkán: básněnka: no, jak komu, nejsem mistr světa se 100% úspěšnosti
|
20.04.2015 - 03:28
libour: ST
|
19.04.2015 - 20:27
básněnka: když se stal zázrak...
|
19.04.2015 - 20:26
básněnka: hlavně že jim to pomůže
|
19.04.2015 - 10:49
jc senior: kéž znovu příjde zvěstování
že dík vzdávat se sluší jak země byla políbena, kus hlíny dostal duši * |
19.04.2015 - 10:10
|
19.04.2015 - 10:06
krizekkk: Tvá práce je Tvé poslání. ST
|
19.04.2015 - 09:18
René Vulkán: Ringo:
napadá mě ke tvým slovům zvonek čili zvonec: není všem dnům konec :-) a ještě musím říci: taky jsem byl nevěřící |
19.04.2015 - 09:16
krizekkk: Tvoje parketa. Nezklamalo to. Máš ST barde. J
|
19.04.2015 - 00:41
Ringo: A i kdyz nejsem verící,
proc treba „pekne“ neríci?... |
18.04.2015 - 19:58
Guanti Rosi: Jako dotek Michelangela. ST :O)
|
18.04.2015 - 18:21
divoženka1: už název mě doSTal
|
18.04.2015 - 16:27
vavaoko: ST
|
18.04.2015 - 16:15
René Vulkán: Adama: c je správně - Gabriel - Bůh je mocný (v překladu)
|


