René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
20.04.2015 - 13:36
Ringo: Dá se myslím ríci nahlas, ze tohle není zádná vetes. :-)
20.04.2015 - 13:18
divoženka1: STéé hezkéé jako od Šafránka:-)
20.04.2015 - 12:25
jitka.svobodova: velice se mi líbí, četla jsem ji několikrát...ST
20.04.2015 - 12:00
Lota: .
báseňka
to je skoro jako básněnka :-)
.
a teď co jsem to chtěla?
aha, dát veliké ST !
;-)
20.04.2015 - 10:49
20.04.2015 - 10:32
básněnka: Tahle krásně hladí:-)
20.04.2015 - 10:01
René Vulkán: básněnka: no, jak komu, nejsem mistr světa se 100% úspěšnosti
20.04.2015 - 03:28
libour: ST
19.04.2015 - 20:27
básněnka: když se stal zázrak...
19.04.2015 - 20:26
básněnka: hlavně že jim to pomůže
19.04.2015 - 10:49
jc senior: kéž znovu příjde zvěstování
že dík vzdávat se sluší
jak země byla políbena,
kus hlíny dostal duši
*
19.04.2015 - 10:10
René Vulkán: krizekkk:
Tvá práce je Tvé poslání
a kolikrát je k posrání
:-)
19.04.2015 - 10:06
krizekkk: Tvá práce je Tvé poslání. ST
19.04.2015 - 09:18
René Vulkán: Ringo:

napadá mě
ke tvým slovům zvonek
čili zvonec:

není všem dnům
konec
:-)

a ještě musím říci:

taky jsem byl nevěřící
19.04.2015 - 09:16
krizekkk: Tvoje parketa. Nezklamalo to. Máš ST barde. J
19.04.2015 - 00:41
Ringo: A i kdyz nejsem verící,
proc treba „pekne“ neríci?...
18.04.2015 - 19:58
Guanti Rosi: Jako dotek Michelangela. ST :O)
18.04.2015 - 18:21
divoženka1: už název mě doSTal
18.04.2015 - 16:27
18.04.2015 - 16:15
René Vulkán: Adama: c je správně - Gabriel - Bůh je mocný (v překladu)
1 ... 342|343|344|345|346|347|348|349|350 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku