René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.05.2015 - 20:23
krizekkk: ST ;-)
|
22.05.2015 - 20:12
krizekkk: ST ;-)
|
22.05.2015 - 19:44
vavaoko: Zvony zní ze všech věží.
Ač on do trávy pad. Zvoník tu v trávě leží. Byť chtěl v zvonici stát. ST |
22.05.2015 - 17:52
René Vulkán: zenge: aaa vvoovovotoom too jeee
|
22.05.2015 - 17:50
zenge: ST
Quasimodo;-) |
22.05.2015 - 17:47
René Vulkán: jak víš, že mám jen jednu?
|
22.05.2015 - 16:31
|
22.05.2015 - 16:07
řeka: ST.
|
22.05.2015 - 13:56
|
21.05.2015 - 20:38
matousekKkrejca: dobrýý ST
|
21.05.2015 - 14:24
jc senior: vzdávám poklonu té ženě
co v hloubi duše nevěří jak sjednáno je přiměřeně to večerní příměří * |
21.05.2015 - 10:44
libour: ST
|
20.05.2015 - 20:30
řeka: večerní příměří, to se mi líbí
ST. |
20.05.2015 - 16:24
Ringo: Tvoje dílko se mi líbí, i kdyz téma porádek v byte je pro mne vetsinou jako cervené trenýrky pro samce skotu...
|
20.05.2015 - 15:15
Guanti Rosi: Jo. Já zas ráda, když všichni v jedné posteli si čteme z Časostroje nebo České panovníky a kluci kladou ty své nekonečné otázky a společně vymýšlíme nové příběhy a teorie. Není nad to se před usnutím uvolněně zasmát. :O) ST
|
20.05.2015 - 15:04
pa100r: to není báseň, ale fotka mnoha domovů skoro přeSTná (nehodící se škrtni)
|
20.05.2015 - 14:59
Kajuta: to oslovilo hned od začátku. :)
ST |
20.05.2015 - 14:37
zenge: ještě nerozžíhej
|
20.05.2015 - 14:32
zenge: to: René Vulkán - 4 Non Blondes;-)
|
20.05.2015 - 12:17
Clay: Já taky. ST :)
|


