René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.04.2015 - 21:03
zenge: ST za všechny paroháče;-)
|
23.04.2015 - 17:41
Lilith: Jen s údivem šeptnu ST :-)
|
23.04.2015 - 16:31
J.F.Julián: něžná st
|
23.04.2015 - 13:38
Guanti Rosi: Radši nechci vědět, co všechno se zaznamenává do parohů dnes. Kolikrát je to patrné na první pohled, hned jak se nějaké objeví. :oD ST
|
23.04.2015 - 10:32
vavaoko: Něco by tu mělo po nás zůstat. Něco dobrého. Nějaké dílo, vypovídající o nás a o světě v němž jsme žili. O tom, že jsme nešli s davem a někdy byli na obtíž. Upomínka na to, že jsme se také pachtili, jako se pachtí oni. Že jsme měli své problémy a přesto jsme se snažili vyjádřit své myšlenky. A oni to najdou, jako my jsme našli jeskyní kresby, Venuši, vyřezávaní parůžek.. A budou vědět, že jsou jiní, než ti okolo, ale nejsou v tom sami. Budou vědět, že jsme byli stejní.
Zakecal jsem se. Zamyslels mě. Díky. A ST |
23.04.2015 - 07:33
nejsembásník: chytnem se jejích opratí,
snad se nám nikdy neztratí ... |
22.04.2015 - 17:22
řeka: vyprávěj...
ST. |
22.04.2015 - 07:15
ttragelaf: uff (apačské)
|
21.04.2015 - 21:29
detektor: Co napsat?...asi jen to, že jsi jiSTota...
|
20.04.2015 - 20:31
matousekKkrejca: jo takhle to umět bych si přál... ST
|
20.04.2015 - 18:09
Dota Slunská: krása je odjakživa v očích pozorovatele, chci říct čtenáře :)
|
20.04.2015 - 17:48
řeka: oslava básni
ST. |
20.04.2015 - 17:46
Adama: Už to tady padlo Šafránku. :-) ST
|
20.04.2015 - 17:44
sailorr: A.bsolutně J.edna !
|
20.04.2015 - 17:04
Květka Š.: ST...moc hezké...
|
20.04.2015 - 16:30
Jana M.: Někdy stačí jen ochota naslouchat.
|
20.04.2015 - 14:55
libour: tuze vkusné..............ST
|
20.04.2015 - 14:22
René Vulkán: Lota: ne, nejedná se o básněnku Ivanu, ale o báseň jako literární útvar
|
20.04.2015 - 14:20
René Vulkán: divoženka1: Šafránek je můj učitel :-)
|
20.04.2015 - 13:50
Kapka: Dojatě šeptám ST
|


