René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
30.04.2015 - 19:07
myšlenka pouhá: krásná... ST
30.04.2015 - 18:47
Happy: nádherné :-)
30.04.2015 - 13:33
Jana M.: To jsi brilantně vystihl - zrození lásky a vědomí - je tu kdosi, kdo o mně ví.
ST
30.04.2015 - 09:30
30.04.2015 - 08:57
E.T.Jane: Mít jiSTotu v srdci...to je dnes skoro unikát. Spousta stromů i lidí si myslí,že je to napořád...ale bohužel nemusí. Stromy pilu okusí a lidé co se milovali? Jiný objekt už obývají (no ne všichni naštěstí, proto párům co vědí co v druhém mají moooc to přeju, ať v lásce a páru vytrvají)
**
30.04.2015 - 00:51
Psavec: Tak jen opatrně, ST.
29.04.2015 - 23:35
libour: ST
29.04.2015 - 20:43
básněnka: už neryjeme do kamenů
ale sobě do srdcí...moc pěkné
29.04.2015 - 20:01
řeka: řeknu jen - ach
ST.
29.04.2015 - 18:35
jc senior: líp to znají vědátoři
prý na to maj i mapy
kudy se od teplých moří
vracejí k nám čápi
*
29.04.2015 - 17:57
jc senior: Rytiny přetrvají věky...
*
29.04.2015 - 16:45
CULIKATA: Krása srdíčková..
29.04.2015 - 16:24
Ringo: Ano, i tento druh pocetí je velmi dulezitý.

Hezké dílko.
29.04.2015 - 16:18
Lota: .
kdyby tomu tak nebylo
co po lásce by bylo ???
.
29.04.2015 - 14:59
René Vulkán: Guanti Rosi: kouknu se tam, vím kde to je, ale nevšimnul sem si, dík
29.04.2015 - 14:53
Guanti Rosi: ST :O) Víš jak se jde na Malou Babu? Tak na Malé Babě u rozcestníku roste strom, nevim možná dub, nebo buk, to je fuk :O), ale ten strom má starou jizvu po odřezané větvi a ta jizva vypadá jako srdce. No, a to je všechno. :oD Tak čus bus marmeláda a ST. :O)
29.04.2015 - 14:03
Floe: krásné.. ST
29.04.2015 - 13:49
Kapka: ST
28.04.2015 - 19:56
Adama: Za véčko ST.
28.04.2015 - 18:31
1 ... 339|340|341|342|343|344|345|346|347 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku