René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.04.2015 - 09:36
vavaoko: Pihatou, pihatou. Tu já mám...
ST |
28.04.2015 - 09:04
ttragelaf: uff..(apačské)
|
28.04.2015 - 09:03
ttragelaf: :-)
|
27.04.2015 - 23:00
libour: povedená...........ST
|
27.04.2015 - 22:46
detektor: ST
|
27.04.2015 - 21:49
CULIKATA: Tečka na čumáčku, sluníčko se směje a krásně, mile hřeje :-), jaro tu :-)
|
27.04.2015 - 20:49
Lilith: Usmívám se... pihovatě :-)
ST |
27.04.2015 - 19:25
Kapka: Povedlo. Líbí se mi, a to doST
|
27.04.2015 - 19:00
básněnka: labutí šíje ta pihu pije:-)
|
27.04.2015 - 17:33
zenge: ST z hejn
|
27.04.2015 - 16:37
řeka: piha krásy
ST. |
27.04.2015 - 16:15
Ringo: Ryju zase jako prase - není ta piha spís saze? :-)
|
27.04.2015 - 13:27
René Vulkán: Lota:
já taky a přál bych si, aby se mi někdy povedlo :-) |
27.04.2015 - 13:26
|
26.04.2015 - 17:39
zenge: Kámen odvalen
st |
25.04.2015 - 21:08
obaleč jabloňový: ST.
|
25.04.2015 - 19:37
obaleč jabloňový: ST.
|
25.04.2015 - 16:42
Adama: ST
|
23.04.2015 - 21:20
detektor: Dnes ve světě nagelovaných metrosexuálů a aktivních žen je spíše na obtíž být chlapem...ale asi ti rozumím a dám ST:-)
|
23.04.2015 - 21:06
zenge: jo ST
|


