René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1619 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.05.2015 - 19:28
Lilith: Ach...
ST |
27.05.2015 - 17:38
Květka Š.: ST...
|
27.05.2015 - 17:20
řeka: trochu smutku ve mně rozezněla
ST. |
27.05.2015 - 14:27
libour: mě se líbí doST
|
27.05.2015 - 14:03
Guanti Rosi: ST :O)
|
27.05.2015 - 12:30
vavaoko: Strníště je mizeně oholené léto. Na to si ještě počkáme. Naštěstí.
Tobě ST |
26.05.2015 - 06:03
řeka: Martinova bělouše...ještě nee
ST. |
25.05.2015 - 21:25
Lilith: Bať... :-)
ST |
25.05.2015 - 18:44
libour: ST
|
25.05.2015 - 17:26
vavaoko: ST
|
25.05.2015 - 17:24
krizekkk: Lehce našlapuješ do bás.....
|
25.05.2015 - 15:05
Guanti Rosi: ST :O)
|
25.05.2015 - 10:23
Jana M.: Až zamrazila.
|
25.05.2015 - 10:15
Jana M.: Ale to je krásně řečeno ....
|
24.05.2015 - 02:22
divoženka1: ST
|
23.05.2015 - 23:09
jc senior: Báseň, která vskutku zazvonila!
* |
23.05.2015 - 19:17
Kajuta: tiché ST...
|
23.05.2015 - 11:29
detektor: ST
|
23.05.2015 - 07:46
matousekKkrejca: ST
|
22.05.2015 - 20:51
krizekkk: A jo, bim bam. ST ;-)
|


