René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.05.2015 - 12:13
vavaoko: ST
|
20.05.2015 - 10:34
Květka Š.: ST :)
|
20.05.2015 - 08:56
matousekKkrejca: potěšils ST
|
20.05.2015 - 07:53
René Vulkán: zenge: co je to fórsnublonc?
|
20.05.2015 - 07:50
René Vulkán: ttragelaf:
... skoro všechny tekutý krystaly se mi z monitoru odpařily PS můžu ti (v soukromí) říkat Puškine? |
20.05.2015 - 05:08
ttragelaf: René Vulkán:
já píši ti, co víc pak mám tam k tomu dodati ? já vím, teď právo máš, u sta hromů, pohrdáním trestati a na trati mě hlavu setnout, padati kopnout nechati.... já vím, co k tomu dramatu - nač lhát, sakra, komu? bod máš v tomhle šachmatu a vyřešil jsi hlavolam! miluji tě - ale muži věrnost zachovám ! |
19.05.2015 - 21:54
zenge: můj hrníček čaje
básnička i fórsnublonc;-) |
19.05.2015 - 21:32
zenge: ST
Pikonio;-) |
19.05.2015 - 21:30
zenge: st i za grafiku;-)
|
19.05.2015 - 20:10
Kajuta: skvělá multi-vesmírná párty. :)
ST |
19.05.2015 - 18:44
Lilith: ST :-)
|
19.05.2015 - 18:43
Lilith: ST :-)
|
19.05.2015 - 18:36
Siorak: My rybáři tohle známe. Gratuluji, básníku.
|
19.05.2015 - 18:14
Floe: ST
|
19.05.2015 - 17:59
Lilith: Ano... :-)
ST |
19.05.2015 - 17:07
řeka: ST.
|
19.05.2015 - 16:18
vavaoko: Bez kozla je to lepší. Ne lepší. Moc fajn. ST
|
19.05.2015 - 15:49
René Vulkán: Ringo: díky za upozornění na toho vetřelce kozla, už jsem jej vyhnal!!! :-)
|
19.05.2015 - 15:02
Ringo: Já se skoro vsadím, ze se tam ten rohatec dostal nechtene. :-)
|
19.05.2015 - 11:48
vavaoko: A jo. I vyznání po netu je fajn. Není to sice to pravé ořechové, ale ani to není špatné. Jako příslib jej beru.
Tobě ST |


