René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
20.05.2015 - 12:13
20.05.2015 - 10:34
20.05.2015 - 08:56
matousekKkrejca: potěšils ST
20.05.2015 - 07:53
René Vulkán: zenge: co je to fórsnublonc?
20.05.2015 - 07:50
René Vulkán: ttragelaf:
... skoro všechny tekutý krystaly se mi z monitoru odpařily

PS
můžu ti (v soukromí) říkat Puškine?
20.05.2015 - 05:08
ttragelaf: René Vulkán:

já píši ti, co víc pak mám tam k tomu dodati ?
já vím, teď právo máš, u sta hromů, pohrdáním
trestati a na trati mě hlavu setnout,
padati
kopnout
nechati....
já vím, co k tomu dramatu - nač lhát, sakra, komu?
bod máš v tomhle šachmatu a vyřešil jsi hlavolam!

miluji tě - ale muži

věrnost zachovám !
19.05.2015 - 21:54
zenge: můj hrníček čaje
básnička i fórsnublonc;-)
19.05.2015 - 21:32
zenge: ST
Pikonio;-)
19.05.2015 - 21:30
zenge: st i za grafiku;-)
19.05.2015 - 20:10
Kajuta: skvělá multi-vesmírná párty. :)
ST
19.05.2015 - 18:44
Lilith: ST :-)
19.05.2015 - 18:43
Lilith: ST :-)
19.05.2015 - 18:36
Siorak: My rybáři tohle známe. Gratuluji, básníku.
19.05.2015 - 18:14
Floe: ST
19.05.2015 - 17:59
Lilith: Ano... :-)
ST
19.05.2015 - 17:07
řeka: ST.
19.05.2015 - 16:18
vavaoko: Bez kozla je to lepší. Ne lepší. Moc fajn. ST
19.05.2015 - 15:49
René Vulkán: Ringo: díky za upozornění na toho vetřelce kozla, už jsem jej vyhnal!!! :-)
19.05.2015 - 15:02
Ringo: Já se skoro vsadím, ze se tam ten rohatec dostal nechtene. :-)
19.05.2015 - 11:48
vavaoko: A jo. I vyznání po netu je fajn. Není to sice to pravé ořechové, ale ani to není špatné. Jako příslib jej beru.
Tobě ST
1 ... 336|337|338|339|340|341|342|343|344 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku