René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.08.2015 - 11:59
|
15.08.2015 - 19:59
|
15.08.2015 - 12:52
|
15.08.2015 - 12:41
|
15.08.2015 - 12:05
libour: ST
|
15.08.2015 - 11:02
ttragelaf: koupím, tělo i hrob: tu máte směnku, Piláte
pohřbím ho, aby nehnilo venku, o páté odevzdav výkupné opouští prefektův dům, zamíří k chýši, náhle však z oken zaslechne: Josefe, nač máš tu číši ? |
15.08.2015 - 10:37
Kapka: ST
|
15.08.2015 - 10:16
Lota: .
Když každý den sem nĕco přihodíš začnu se probírat svým svĕdomím a budu lepší a lepší . no, asi ne a Bůh to ví . ale mám ráda Tvoje čtení :) |
14.08.2015 - 22:31
ttragelaf: otevřel jsem bibli - to mi nedělej
STSTSTST |
14.08.2015 - 20:44
|
14.08.2015 - 16:51
krizekkk: Honza byl světlonoš. ST
|
14.08.2015 - 12:59
René Vulkán: zenge: o bloudění vím svoje, pár let jsem si je užil
|
14.08.2015 - 11:05
|
14.08.2015 - 08:36
|
13.08.2015 - 22:21
|
13.08.2015 - 21:07
detektor: Věřím,že věříš.....ST:-)
|
13.08.2015 - 20:53
jc senior: Někdy je těžké poznat i co je rub a co líc...
** |
13.08.2015 - 20:45
ttragelaf: stanete před nějakou mešitou, či chrámem,
vejdete, a nejste to, co venku, jste jen ten, který tam stojí vedle druhého, jedno, jestli princ anebo selka.... Ilja Izetbegovič |
13.08.2015 - 18:40
jc senior: Netuším, jak mnoho by muselo být, abych nevěřil!
** |
13.08.2015 - 18:21
René Vulkán: pedvo:však nemusíš, povinnost to naštěstí není
|


