René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
17.08.2015 - 11:59
ttragelaf: lidem život
i neživot lidé
zas upředou
duši vdechnout
jen milenci
dovedou
15.08.2015 - 19:59
Lota: .
Láska není málo
.
15.08.2015 - 12:52
jc senior: Cesta je plna křížů, na nichž visí naše zrady.
Jako olovo...
**
15.08.2015 - 12:41
zenge: on byl vlastně přibit k
k obětí...
ST
15.08.2015 - 12:05
libour: ST
15.08.2015 - 11:02
ttragelaf: koupím, tělo i hrob: tu máte směnku, Piláte
pohřbím ho, aby nehnilo venku, o páté

odevzdav výkupné opouští prefektův dům,
zamíří k chýši, náhle však z oken zaslechne:

Josefe, nač máš tu číši ?
15.08.2015 - 10:37
Kapka: ST
15.08.2015 - 10:16
Lota: .
Když každý den sem nĕco přihodíš
začnu se probírat svým svĕdomím
a budu lepší a lepší
.
no, asi ne
a Bůh to ví
.
ale mám ráda Tvoje čtení
:)
14.08.2015 - 22:31
ttragelaf: otevřel jsem bibli - to mi nedělej
STSTSTST
14.08.2015 - 20:44
Lota: .
Kdo věří, má život věčný.
Jan 6, 47
.
14.08.2015 - 16:51
krizekkk: Honza byl světlonoš. ST
14.08.2015 - 12:59
René Vulkán: zenge: o bloudění vím svoje, pár let jsem si je užil
14.08.2015 - 11:05
zenge: závidím ti , že v tom máš jasno
já jsem bloud;-)
ST
14.08.2015 - 08:36
jc senior: Jan 19, 35
A ten, který to viděl, vydal o tom svědectví...
**
13.08.2015 - 22:21
Lota: .
věřím, že víra je dar
.
13.08.2015 - 21:07
detektor: Věřím,že věříš.....ST:-)
13.08.2015 - 20:53
jc senior: Někdy je těžké poznat i co je rub a co líc...
**
13.08.2015 - 20:45
ttragelaf: stanete před nějakou mešitou, či chrámem,
vejdete, a nejste to, co venku, jste jen ten,
který tam stojí vedle druhého, jedno, jestli
princ anebo selka.... Ilja Izetbegovič
13.08.2015 - 18:40
jc senior: Netuším, jak mnoho by muselo být, abych nevěřil!
**
13.08.2015 - 18:21
René Vulkán: pedvo:však nemusíš, povinnost to naštěstí není
1 ... 320|321|322|323|324|325|326|327|328 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku