René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1619 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.08.2015 - 10:47
ttragelaf: tak to by jsi nemohl odletět na misi .. já taky ne .. ST
|
10.08.2015 - 12:40
Mario de Janeiro: ...a signál nerušil nám plné pokrytí...ST!
|
10.08.2015 - 12:35
Mario de Janeiro: ...mám také několik takových inspirovaných, uměleckých dílek za která lze při splnění jistých podmínek získávat různé ceny...
ode mě ST! |
06.08.2015 - 18:38
řeka: krásné dílko i komentáře
ST. |
05.08.2015 - 16:57
krizekkk: Jen si dej... ;-) ST
|
05.08.2015 - 11:06
Bastet: Jo, René, tak nějak to asi vypadalo (fernet je sfiňa).
|
05.08.2015 - 11:02
|
05.08.2015 - 11:00
|
05.08.2015 - 10:58
René Vulkán: Bastet: umění se rvalo o život
zatímco v malströmu slov vířila poslední smítka interpunkcí René: a na dně toho víru krev a pot z křídel netopýrů které procídily v slovech kov do nejostřejších funkcí |
05.08.2015 - 06:25
ttragelaf: V pařátech nese leb Adamovu kostru první hlavy
Z obzoru letí orel a vyráží velký křik A z Ameriky došel malý kolibřík (G.A.: Alkoholy) |
04.08.2015 - 22:34
Kajuta: ST .)
|
04.08.2015 - 22:01
|
04.08.2015 - 19:07
já.x.ty.y.: Dobrý:-)
|
04.08.2015 - 18:42
|
04.08.2015 - 18:31
Květka Š.: ST...
|
04.08.2015 - 17:10
Bastet: umění se rvalo o život
zatímco v malströmu slov vířila poslední smítka interpunkcí můžete pokračovat, pane pravil policista neboť výše literatury ve vaší krvi nepřesáhla povolené promile ani rychlost mého chápání |
29.07.2015 - 19:02
zenge: bylsemtu;-)ST
|
29.07.2015 - 08:10
řeka: Parádní báseň!
ST. |
29.07.2015 - 07:38
ttragelaf: nější... ejší ............ejší...............eší
|
29.07.2015 - 07:36
ttragelaf: na řasách na líčku na víku
od Coly na rtech a sklenici atomy uhlíku - chviličku počkej a pozítří pospolu zajiskří atomy fosforu do vazby svedená DNA |


