René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1619 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.07.2015 - 17:00
René Vulkán: krizekkk: že jo
|
28.07.2015 - 16:59
krizekkk: Pěkně existenciální. ;-)
|
28.07.2015 - 13:09
libour: ST
|
28.07.2015 - 13:06
Květka Š.: ST...
|
28.07.2015 - 12:28
myšlenka pouhá: ST
|
28.07.2015 - 12:03
Pavel F.: ST
|
28.07.2015 - 11:52
|
28.07.2015 - 11:46
Ringo: Manzelé si v klidu hoví,
kazdý "procpak?" rekne si, jmenují se Fénixovi, tak je konec nedesí... :-) |
28.07.2015 - 10:16
vavaoko: ST
|
20.07.2015 - 21:57
|
16.07.2015 - 20:42
krizekkk: Mládííííííííííííííííííí
|
15.07.2015 - 21:21
jc senior: už jsme zbyli jenom čtyři
pátý někde v nebi sní, holohlaví mušketýři na lavičce pod třešní * |
15.07.2015 - 19:47
Lilith: Šťastné okamžiky, život plný lásky... co víc si přát :-)
ST+Z |
15.07.2015 - 19:43
Lilith: Láska...
ST |
15.07.2015 - 17:23
Kajuta: tiché ST...
|
15.07.2015 - 09:54
|
15.07.2015 - 09:45
|
15.07.2015 - 09:26
Ringo: Jizní vítr, je to tak,
tesí víc nez severák, mnohá z dvojic má i ráda milování za tornada. ;-) |
15.07.2015 - 09:19
Kapka: Pěkné, ST
Teď už je nám mnohem víc slunce, voda živá jižní vítr hladí líc úsměv vrásky smývá... |
15.07.2015 - 09:00
vavaoko: Znám to. Hlavně to mládí nám chybí. Ale i naše dnešní zralost má něco do sebe.
Tobě ST |


