René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.08.2015 - 18:54
Mario de Janeiro: v této noční době
naplň dlaně obě...ST! |
24.08.2015 - 18:27
Jana M.: Něžně krásná.
|
24.08.2015 - 17:36
krizekkk: Té... Esté.
|
24.08.2015 - 15:06
Ringo: I kdyby večerem voněla kávička
a nebo vínečko svařované, chvála by určitě nebyla maličká, dílko se povedlo, vážený pane. |
24.08.2015 - 13:37
Bastet: to z vůně černého čaje
nehořkne se, jen sládne ve chvíli tiché a ladné kterou čas zapečetí že klíčů už svazek máš celý? zahoď ho, k ničemu je ti však slovem přiviň se vřelým a ona...no však víš tvá je |
23.08.2015 - 11:33
zenge: SSST
|
22.08.2015 - 18:00
Mario de Janeiro: ...taky se rád chlubím
čtenářem jsem hlubin...ST! |
21.08.2015 - 08:27
E.T.Jane: Nádhera ! ** ST
|
19.08.2015 - 08:45
ttragelaf: ale co bysme jedli ?
|
19.08.2015 - 07:52
katpok: kolegyně se těší na vnoučátko, tak jsem jí to poslala a moc chválí
|
19.08.2015 - 07:36
René Vulkán: ttragelaf: pudem tam pěšky?
|
19.08.2015 - 07:34
ttragelaf: Santiago de CompoSTela
|
18.08.2015 - 22:43
detektor: ST..nechci snižovat hezké chvilky lacinými komentáři..:-)
|
18.08.2015 - 22:01
Lilith: Krásné...
ST |
18.08.2015 - 17:29
pa100r: FAJN - A TO STRAŠNĚ
|
18.08.2015 - 16:57
jc senior: Duchovní hloubka poutních míst je nedohlédnutelná...
** |
18.08.2015 - 16:22
Bomejka: pěkná:-))
|
18.08.2015 - 16:10
krizekkk: Říká se jí hlubina? Od kdy? :-) ST
|
18.08.2015 - 15:45
zenge: jak pěkně se dát psát o mrdu;-)
St |
18.08.2015 - 11:53
libour: líbí................ST
|


