René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
24.08.2015 - 18:54
Mario de Janeiro: v této noční době
naplň dlaně obě...ST!
24.08.2015 - 18:27
Jana M.: Něžně krásná.
24.08.2015 - 17:36
krizekkk: Té... Esté.
24.08.2015 - 15:06
Ringo: I kdyby večerem voněla kávička
a nebo vínečko svařované,
chvála by určitě nebyla maličká,
dílko se povedlo, vážený pane.
24.08.2015 - 13:37
Bastet: to z vůně černého čaje
nehořkne se, jen sládne
ve chvíli tiché a ladné
kterou čas zapečetí

že klíčů už svazek máš celý?
zahoď ho, k ničemu je ti
však slovem přiviň se vřelým
a ona...no však víš
tvá je
23.08.2015 - 11:33
zenge: SSST
22.08.2015 - 18:00
Mario de Janeiro: ...taky se rád chlubím
čtenářem jsem hlubin...ST!
21.08.2015 - 08:27
E.T.Jane: Nádhera ! ** ST
19.08.2015 - 08:45
ttragelaf: ale co bysme jedli ?
19.08.2015 - 07:52
katpok: kolegyně se těší na vnoučátko, tak jsem jí to poslala a moc chválí
19.08.2015 - 07:36
René Vulkán: ttragelaf: pudem tam pěšky?
19.08.2015 - 07:34
ttragelaf: Santiago de CompoSTela
18.08.2015 - 22:43
detektor: ST..nechci snižovat hezké chvilky lacinými komentáři..:-)
18.08.2015 - 22:01
Lilith: Krásné...
ST
18.08.2015 - 17:29
pa100r: FAJN - A TO STRAŠNĚ
18.08.2015 - 16:57
jc senior: Duchovní hloubka poutních míst je nedohlédnutelná...
**
18.08.2015 - 16:22
Bomejka: pěkná:-))
18.08.2015 - 16:10
krizekkk: Říká se jí hlubina? Od kdy? :-) ST
18.08.2015 - 15:45
zenge: jak pěkně se dát psát o mrdu;-)
St
18.08.2015 - 11:53
libour: líbí................ST
1 ... 318|319|320|321|322|323|324|325|326 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku