René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.09.2015 - 16:13
Láska: Krásné.
|
05.09.2015 - 14:19
divoženka1: ST moc se mi líbí
|
05.09.2015 - 01:48
s.e.n: Prima věc.
Jako Nová forma básnění mi to připadá |
04.09.2015 - 23:04
pa100r: majSTrštyk
|
04.09.2015 - 20:43
Ringo: Zvlášť ke konci jsi do toho pořádně říznul.
|
04.09.2015 - 20:39
krizekkk: Radošu, omluva. I ta první sloka je vynikající. A celek? Do čítanek. Vážně. (Jen mám teď trošku klid a čtu pozorněji).
|
04.09.2015 - 20:08
vavaoko: ST
|
04.09.2015 - 19:19
Bastet: To je přesně ten případ, o kterém jsem posledně mluvila. Miniatura nadupaná od sklepa po půdu. Parádní kousek. ST
|
04.09.2015 - 18:44
zenge: dřív letos zažloutne
neb byl to švindl napadne bílej ksindl k neradosti Indů už slyším ty pindy přindu jindy;-) babímu létu zdar! + ST ;-) |
04.09.2015 - 17:45
sailorr: Pane kolego, vy jste básník !! Já to už dlouho tušil...
A.absolutně J.edna |
04.09.2015 - 17:13
krizekkk: Ta druhá sloka je vynikající. ST ;-)
|
04.09.2015 - 16:59
libour: Tak to je hooodne dobra zalezitoST
|
04.09.2015 - 16:12
detektor: Krásné....ST
|
04.09.2015 - 16:02
James Libustka: tohle je super, v malu je mnoho
|
30.08.2015 - 16:56
jc senior: leje se, leje a prší
kapky kočky k tanci zvou sobor liter bez rešerší s plechu střechu nad hlavou ** |
30.08.2015 - 14:13
Psavec: Stačí ST.
|
28.08.2015 - 22:27
Ringo: Komu prší na plechový střechy, ten je na tom podstatně líp, než kdyby mu kapalo na karbid.
|
28.08.2015 - 22:10
|
28.08.2015 - 20:43
vavaoko: ST
|
28.08.2015 - 18:46
|


