René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1619 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.07.2015 - 00:52
Špáďa: Jsi nejen skvělý uspávač.
I troufně hrdý máš být nač. |
15.07.2015 - 00:22
řeka: i to je vyznání
ST. |
14.07.2015 - 15:23
Květka Š.: je to krásný...ST... :-)
|
14.07.2015 - 12:24
libour: velmi jemné , krása ...ST
|
14.07.2015 - 10:39
vavaoko: Je dobré, že máš takové vzpomínky. Moc fajn.
ST |
14.07.2015 - 00:41
Psavec: Paráda, ST.
|
13.07.2015 - 23:34
René Vulkán: Jana M.: šťastný to muž
|
13.07.2015 - 23:27
Jana M.: Šťastná to žena.
|
13.07.2015 - 23:04
René Vulkán: Ringo: nedávno jsem se takhle v kuchyni na manželku kouknul, taky tak se mi to pozdávalo
|
13.07.2015 - 22:37
Kapka: Krásné... ST*
|
13.07.2015 - 22:33
detektor: Láska heterosexuální vždy zaujme a Ty jsi navíc básník...ST
|
13.07.2015 - 20:12
ttragelaf: :-)
|
13.07.2015 - 20:09
krizekkk: Pane, já smekám. René, fakt je to skvělá věc. Chyť tuhle linku za pačesy. Sluší ti tenhle slovosled... ST
|
13.07.2015 - 19:58
řeka: to je krásný, až mi naskočila husí kůže. Až bych té tvé ženušce záviděla.
ST. |
13.07.2015 - 19:36
Ringo: No, já nevím, třeba jsem úplně vedle, ale na mne to chvílema mezi řádky působí skoro až tak, jako kdybys měl ke své partnerce určitý pozitivní vztah...
(mrkat snad nemusím) |
10.07.2015 - 23:54
René Vulkán: no, manželka Anna zrovna nemutuje, ani tehdy už nemutovala, ale dobrej rým, ne?
|
10.07.2015 - 22:49
Lilith: Šmankote... ;-)
ST |
10.07.2015 - 22:24
j.m.: Obcování s mutantem ?
To raději s hydrantem. |
10.07.2015 - 20:36
krizekkk: To je teda stupído, ona mutuje? Crazy... ST :-)
|
10.07.2015 - 10:05
jc senior: bez padacího mostu katě
za žhava však přesto kuj že z kůlů zbyly jen latě? nekecej a zajódluj! ** |


