René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1619 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.08.2015 - 17:49
pedvo: No, věřit se dá ledasčemu a v ledacos. Ale že bych musel zrovna v Boha Stvořitele...
|
13.08.2015 - 16:54
krizekkk: Trochu blbě se to čte pozpátku, ale rád luštím, tak ST. ;-)
|
13.08.2015 - 16:22
René Vulkán: libour: to je fakt
na druhé straně - Bůh je mistr milostí a využívání slabostí |
13.08.2015 - 13:49
libour: víru přijmout? ano- ale aspoň za mě, dle ní žít---hodně těžké....... ST
|
13.08.2015 - 13:02
Dota Slunská: někdy i málo stačí
aby věřil |
13.08.2015 - 13:00
Psavec: Nejen hodnoty, ST.
|
13.08.2015 - 12:55
René Vulkán: vavaoko: já jsem pro přijetí :-)
|
13.08.2015 - 12:47
vavaoko: Víra je dar. Přijmout? Nepřijmout?
ST |
13.08.2015 - 12:25
|
13.08.2015 - 00:22
Kapka: ST
|
12.08.2015 - 19:39
Tamara: ST .... jsem naruby :-)
|
12.08.2015 - 19:33
Kajuta: tiché ST...
|
12.08.2015 - 17:56
libour: když jiskra přeskočí vše je naruby :-).....ST
|
12.08.2015 - 16:35
|
12.08.2015 - 15:27
krizekkk: Boží záměr naplněn. ST
|
12.08.2015 - 11:13
René Vulkán: Ringo: kurnik, to je zavazující, tak o budu psát až se ze mě bude kouřit :-)
|
12.08.2015 - 11:08
Ringo: Já zase chci cím dál tím méne umrít, cím déle ctu tvoje dílka. ;-)
|
12.08.2015 - 10:54
René Vulkán: Bastet: jasně
|
12.08.2015 - 10:52
Bastet: Nechuť umřít ho opustila ve chvíli, kdy nasadil svůj život pro ni a jejich děti...vskutku, stačí málo a celý člověk je naruby.
Asi láska, že jo? |
12.08.2015 - 10:48
katpok: pro hodnoty naruby stačí opravdu málo
|


