René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1619
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
13.08.2015 - 17:49
pedvo: No, věřit se dá ledasčemu a v ledacos. Ale že bych musel zrovna v Boha Stvořitele...
13.08.2015 - 16:54
krizekkk: Trochu blbě se to čte pozpátku, ale rád luštím, tak ST. ;-)
13.08.2015 - 16:22
René Vulkán: libour: to je fakt
na druhé straně - Bůh je mistr milostí a využívání slabostí
13.08.2015 - 13:49
libour: víru přijmout? ano- ale aspoň za mě, dle ní žít---hodně těžké....... ST
13.08.2015 - 13:02
Dota Slunská: někdy i málo stačí
aby věřil
13.08.2015 - 13:00
Psavec: Nejen hodnoty, ST.
13.08.2015 - 12:55
René Vulkán: vavaoko: já jsem pro přijetí :-)
13.08.2015 - 12:47
vavaoko: Víra je dar. Přijmout? Nepřijmout?
ST
13.08.2015 - 12:25
zenge: Jen málo stačí
abych znova
nevěřil
ST
13.08.2015 - 00:22
Kapka: ST
12.08.2015 - 19:39
Tamara: ST .... jsem naruby :-)
12.08.2015 - 19:33
Kajuta: tiché ST...
12.08.2015 - 17:56
libour: když jiskra přeskočí vše je naruby :-).....ST
12.08.2015 - 16:35
zenge: bůh ti přisoudil
promlouvati k sebevrahům
jeST tak?
12.08.2015 - 15:27
krizekkk: Boží záměr naplněn. ST
12.08.2015 - 11:13
René Vulkán: Ringo: kurnik, to je zavazující, tak o budu psát až se ze mě bude kouřit :-)
12.08.2015 - 11:08
Ringo: Já zase chci cím dál tím méne umrít, cím déle ctu tvoje dílka. ;-)
12.08.2015 - 10:54
René Vulkán: Bastet: jasně
12.08.2015 - 10:52
Bastet: Nechuť umřít ho opustila ve chvíli, kdy nasadil svůj život pro ni a jejich děti...vskutku, stačí málo a celý člověk je naruby.
Asi láska, že jo?
12.08.2015 - 10:48
katpok: pro hodnoty naruby stačí opravdu málo
1 ... 321|322|323|324|325|326|327|328|329 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku