René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
28.08.2015 - 17:28
28.08.2015 - 17:06
René Vulkán: Bastet:
jsou zajímavý verše tuším že v Izajášovi nebo jiným velkým prorokovi ... ptejte se po jarním dešti, odpoví ...nebo ptejte se jarního deště ... tak nějak
28.08.2015 - 17:01
Bastet: Nemusí pršet, stačí, když kape. Mně občas na karbid ( a to nejsem ani kočka).
A že není každý dne svátek, tentokrát jsem si tu pro sebe nenašla ničehož nic. Vlastně jo - teď už vím, koho se zeptat, až budu chtít vědět, o čem si to ty kapky jedny mrňavý žbluňkají :-)
28.08.2015 - 16:57
krizekkk: Rozumím básni.
(A teď...
Tuhle musím přečíst zítra kolegovi Kocourkovi na plechové střeše v Zábřehu. I když, asi bude trvat, než v ní objeví víc, než jen plech a dravce domácího. Je to hodnej kluk... ;-) )
27.08.2015 - 23:29
Špáďa: Nevím, kdo teď lásce učí…
Já bral nejprv do náručí. ;-)
Byv jen slávem, a ne Diem,
řídil jsem se Ovidiem.
25.08.2015 - 22:30
jc senior: Dost zbytečných řečí, je tvá!
*
25.08.2015 - 22:29
jc senior: ... až zítra znamená nikdy!
*
25.08.2015 - 20:25
25.08.2015 - 19:04
Mario de Janeiro: nejlépe se zdolávají shora...ST!
25.08.2015 - 18:33
libour: něžné..ST
25.08.2015 - 18:33
zenge: není zítra
jenom teď
ST
25.08.2015 - 18:18
druza: Svíčka zhasla
Tma je
Houstne
Zraje
Někdo vchází do dveří
Do not mi to celkem hraje
Budem` spolu v noci tři...

pěkná
25.08.2015 - 18:09
René Vulkán: pa100r: když se tak na to dívám, je první sloka fakt nejslabší
dík

zatím však, z pietních důvodů, falešného soucitu, ... ji tam nechám
ale až poleví, ať se těší
25.08.2015 - 17:55
druza: za ně...
...hu..
...(h)ně(j)..
:) za ST
25.08.2015 - 17:14
pa100r: První sloka se mi zdá být navíc - nic neřeší... za to veršík u tebe nezebe je skutečně jednoduchý, přeSTo pravdivý a mluví o všem najednou.
25.08.2015 - 17:03
detektor: za ně …
… hu

rád..:-)ST
25.08.2015 - 16:52
krizekkk: za ně …
… hu ...

;-)
25.08.2015 - 16:04
Ringo: Snažme se všichni, ať se stane běžné,
že tohle zdolání je něžné. :-)
25.08.2015 - 09:55
24.08.2015 - 19:24
1 ... 317|318|319|320|321|322|323|324|325 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku