René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.08.2015 - 17:28
detektor: ST
|
28.08.2015 - 17:06
René Vulkán: Bastet:
jsou zajímavý verše tuším že v Izajášovi nebo jiným velkým prorokovi ... ptejte se po jarním dešti, odpoví ...nebo ptejte se jarního deště ... tak nějak |
28.08.2015 - 17:01
Bastet: Nemusí pršet, stačí, když kape. Mně občas na karbid ( a to nejsem ani kočka).
A že není každý dne svátek, tentokrát jsem si tu pro sebe nenašla ničehož nic. Vlastně jo - teď už vím, koho se zeptat, až budu chtít vědět, o čem si to ty kapky jedny mrňavý žbluňkají :-) |
28.08.2015 - 16:57
krizekkk: Rozumím básni.
(A teď... Tuhle musím přečíst zítra kolegovi Kocourkovi na plechové střeše v Zábřehu. I když, asi bude trvat, než v ní objeví víc, než jen plech a dravce domácího. Je to hodnej kluk... ;-) ) |
27.08.2015 - 23:29
Špáďa: Nevím, kdo teď lásce učí…
Já bral nejprv do náručí. ;-) Byv jen slávem, a ne Diem, řídil jsem se Ovidiem. |
25.08.2015 - 22:30
jc senior: Dost zbytečných řečí, je tvá!
* |
25.08.2015 - 22:29
jc senior: ... až zítra znamená nikdy!
* |
25.08.2015 - 20:25
vavaoko: ST
|
25.08.2015 - 19:04
Mario de Janeiro: nejlépe se zdolávají shora...ST!
|
25.08.2015 - 18:33
libour: něžné..ST
|
25.08.2015 - 18:33
|
25.08.2015 - 18:18
druza: Svíčka zhasla
Tma je Houstne Zraje Někdo vchází do dveří Do not mi to celkem hraje Budem` spolu v noci tři... pěkná |
25.08.2015 - 18:09
René Vulkán: pa100r: když se tak na to dívám, je první sloka fakt nejslabší
dík zatím však, z pietních důvodů, falešného soucitu, ... ji tam nechám ale až poleví, ať se těší |
25.08.2015 - 17:55
|
25.08.2015 - 17:14
pa100r: První sloka se mi zdá být navíc - nic neřeší... za to veršík u tebe nezebe je skutečně jednoduchý, přeSTo pravdivý a mluví o všem najednou.
|
25.08.2015 - 17:03
|
25.08.2015 - 16:52
|
25.08.2015 - 16:04
Ringo: Snažme se všichni, ať se stane běžné,
že tohle zdolání je něžné. :-) |
25.08.2015 - 09:55
detektor: ST
|
24.08.2015 - 19:24
vavaoko: ST
|


