René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.10.2015 - 08:58
Guanti Rosi: Předevčírem jsem spala sama. Čárli mi odjel na candrbál svého nakladatelství. Měl se vrátit fčéra ve tři odpoledne a přijel o půl sedmé večer. Tak jsem mu s ledovým klidem oznámila, že kdyby se to mělo opakovat, tak mu před odjezdem vytáhnu zuby. :oD ST
|
03.10.2015 - 08:37
řeka: smutné usínat sám..nořit se do snů vysněných
ST. |
03.10.2015 - 08:08
Lola Black: ST
|
02.10.2015 - 16:43
James Libustka: moc pekne napsano
|
02.10.2015 - 16:42
René Vulkán: zenge: a příěmné taky, že :-)
|
02.10.2015 - 15:43
zenge: pjekné;-)
ST |
02.10.2015 - 12:46
René Vulkán: jc senior: komentář jako víno
|
02.10.2015 - 08:16
jc senior: je snad Podzim zimy otec
nebo Léta nezvedený syn, pro okna má z ledu květy pro střechy růžence jeřabin * |
01.10.2015 - 17:42
krizekkk: Ty s tím nádechem vírným nedáš pokoj, co? Pěkná. ;-) ST
|
01.10.2015 - 17:28
la loba: jiřičky jsou v trapu:-(
|
01.10.2015 - 12:26
Jana M.: Tohle je Láska s velkým "L".
|
01.10.2015 - 11:06
Lilith: ST
|
01.10.2015 - 10:25
James Libustka: v par radcich je toho tolik, nadhera
|
01.10.2015 - 08:05
Paulmatthiole: Hezky, René, moc hezky :-) S dovolením bych sobě dal záložku a Tobě ST :-)
|
01.10.2015 - 05:14
jitka.svobodova: verše jsou krásné, jako podzimní modlitba....ST
|
30.09.2015 - 23:35
libour: ST
|
30.09.2015 - 22:19
řeka: ST.
|
30.09.2015 - 21:48
vavaoko: ST
|
30.09.2015 - 03:30
Amelie M.: moc se mi líbí ten úvod.. a celé to na mě tak příjemně dýchlo..
|
29.09.2015 - 20:21
Láska: Bastet: souhlasím
|


