René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
03.10.2015 - 08:58
Guanti Rosi: Předevčírem jsem spala sama. Čárli mi odjel na candrbál svého nakladatelství. Měl se vrátit fčéra ve tři odpoledne a přijel o půl sedmé večer. Tak jsem mu s ledovým klidem oznámila, že kdyby se to mělo opakovat, tak mu před odjezdem vytáhnu zuby. :oD ST
03.10.2015 - 08:37
řeka: smutné usínat sám..nořit se do snů vysněných
ST.
03.10.2015 - 08:08
02.10.2015 - 16:43
James Libustka: moc pekne napsano
02.10.2015 - 16:42
René Vulkán: zenge: a příěmné taky, že :-)
02.10.2015 - 15:43
zenge: pjekné;-)
ST
02.10.2015 - 12:46
René Vulkán: jc senior: komentář jako víno
02.10.2015 - 08:16
jc senior: je snad Podzim zimy otec
nebo Léta nezvedený syn,
pro okna má z ledu květy
pro střechy růžence jeřabin
*
01.10.2015 - 17:42
krizekkk: Ty s tím nádechem vírným nedáš pokoj, co? Pěkná. ;-) ST
01.10.2015 - 17:28
la loba: jiřičky jsou v trapu:-(
01.10.2015 - 12:26
Jana M.: Tohle je Láska s velkým "L".
01.10.2015 - 11:06
Lilith: ST
01.10.2015 - 10:25
James Libustka: v par radcich je toho tolik, nadhera
01.10.2015 - 08:05
Paulmatthiole: Hezky, René, moc hezky :-) S dovolením bych sobě dal záložku a Tobě ST :-)
01.10.2015 - 05:14
jitka.svobodova: verše jsou krásné, jako podzimní modlitba....ST
30.09.2015 - 23:35
libour: ST
30.09.2015 - 22:19
řeka: ST.
30.09.2015 - 21:48
30.09.2015 - 03:30
Amelie M.: moc se mi líbí ten úvod.. a celé to na mě tak příjemně dýchlo..
29.09.2015 - 20:21
Láska: Bastet: souhlasím
1 ... 308|309|310|311|312|313|314|315|316 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku