René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.09.2015 - 00:18
řeka: hra se slovy...líbí!
ST. |
26.09.2015 - 23:36
Psavec: Parádní, ST. Zaslouženě.
|
26.09.2015 - 23:36
Psavec: Parádní, ST.
|
26.09.2015 - 18:46
libour: ST
|
26.09.2015 - 08:08
Kapka: Dobrý. ST
|
25.09.2015 - 03:31
řeka: Připomínáš mi knihu - Pane Bůh, tady Anna - jedna z nejkrásnějších knih co jsem četla
ST. |
24.09.2015 - 16:57
krizekkk: ** no comment** ST
|
24.09.2015 - 15:33
|
24.09.2015 - 13:10
René Vulkán: Jana M.:
to víš, moje vrozená skromnost ... nemůžu napsat - jsem tu Největší básník (190 cm a 140 kg :-) |
24.09.2015 - 13:02
Kapka: Souhlas s BaSTet
|
24.09.2015 - 13:00
Kapka: Velké ST
|
24.09.2015 - 12:58
Kapka: ST
|
24.09.2015 - 12:32
Jana M.: Silná báseň.
|
24.09.2015 - 12:22
vavaoko: Působivé vyznání.
ST |
24.09.2015 - 12:18
Jana M.: Je zbytečné se podceňovat. Píšeš dobře.
|
24.09.2015 - 10:13
Lilith: Strašáci, co nejdou z hlavy...
ST |
23.09.2015 - 21:30
|
23.09.2015 - 21:22
Bastet: ne krotcí šotci
ale šelmy líté víte jsou pořád s námi máme je ve svědomí v podvědomí dokážou nás zevnitř zlomit ať spíme ať jsme v bezvědomí či bloudíme pod hvězdami horší než vši jsou stále s námi |
23.09.2015 - 19:44
René Vulkán: echinacea: zatím ne, ale těšil bych se naň
|
23.09.2015 - 19:39
echinacea: A možná máš i pacienty, kteří se s nadšením chodí na požáry dívat.
SSTT |


