René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.09.2015 - 17:42
zenge: málem jsem ji prošvihnul;-)
ST |
23.09.2015 - 17:29
zenge: čas to zkompoSTuje;-)
|
23.09.2015 - 17:21
|
23.09.2015 - 16:59
detektor: ST a jdu od toho, deprimuje mě to...:-)
|
23.09.2015 - 16:32
René Vulkán: řeka: já jsem v tomto případě terapeut
|
23.09.2015 - 16:29
krizekkk: Hele, pobral jsem to. ST
|
23.09.2015 - 15:28
řeka: napsáno vskutku zvláštně praktik praxe či pacient? :-)
ST. |
23.09.2015 - 06:09
řeka: Bastet za mě vyjádřila
ST. |
22.09.2015 - 23:14
detektor: ST
|
22.09.2015 - 16:38
krizekkk: Jaj... ST!
|
22.09.2015 - 14:26
René Vulkán: Bastet:výborný!
|
22.09.2015 - 14:08
Bastet: Co bude po flaši slivovice?
Z tebe prý leopard ze mě lvice Co bude po flaši whisky? Z nábytku třísky (však topiva není nikdy dost!) A co po další lahvince ginu? Inu na onom světě blaženost |
22.09.2015 - 13:45
jc senior: Nezbylo by nic, za co by ses měl stydět.
** |
22.09.2015 - 13:30
James Libustka: ticho po rozptyleni...
|
22.09.2015 - 12:51
Amelie M.: bastet to za mě řekla.. ;) hezké
|
22.09.2015 - 12:27
Bastet: Zbyla by duše, kterous do nich vložil...
|
22.09.2015 - 12:13
sailorr: Maxim Kračuk radí-needitovat, hrozí ztráta autenticity !
|
22.09.2015 - 11:56
Lilith: Přece to nej ;-)
ST |
22.09.2015 - 11:54
vavaoko: Zbylo by doST.
|
22.09.2015 - 10:04
Lilith: Cink na zdraví!
ST :-) |


