René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
17.10.2015 - 21:16
ještěr: René Vulkán: naštěstí neznám systém veršů, jak on, mě se spíše líbil obsah, který charakterizuje
historie učí, že se lidé nepoučí...
jinak paráda
a jenom bible se nedrž.. i jinam se dívej, moudrost věků je bezměrná...
17.10.2015 - 02:18
René Vulkán: František:
... a já jsem si myslel, že jamb je jenom druhá sloka a pak až úplně poslední verš

a taky jsem si dosud myslel, že v první sloce se střídá daktyl s ženským rýmem

ale jsem v tom samouk a moc jsem oné nauce nedal

no a ten rytmus v celé básni kolísá pořádně, to je fakt, to poznám i já, ale jak jsem říkal, na dohlazování jsem lempl lenošná

Díky za důkladné zastavení
17.10.2015 - 00:55
ttragelaf: ST***
... a - nepodáte odvolání, pane obhájce ?
16.10.2015 - 19:22
vavaoko: Já mám jen ST
16.10.2015 - 13:00
František: Byl by trochu jiný. třeba to zkusíš příště.
Jen tak na okraj. Já vidím první dvě strofy v dokonalém jambu s pravidelným střídáním mužského a ženského rýmu. U dalších strof je pořadí rýmů opačné a rytmus kolísá. Nikde není řečeno, že by to nemohlo být, jen, myslím si, to nemá ten správný půvab.
16.10.2015 - 11:56
libour: ST*
16.10.2015 - 10:22
Lilith: Ufff... skvělé!
ST
16.10.2015 - 08:15
René Vulkán: krizekkk:

...a fousatej byl ... taky mě sedí

a slibuju ti, že už nějaký indický spisky zahodím a příště jenom Bible
16.10.2015 - 08:01
René Vulkán: František:
máš pravdu

ale například ...
verš
ženský TTT (Bloudíš v dluzích nocí)

překopávat v metrum v podobě daktylu TMTTD (Kostky jsou vyzbrojeny bodáky)

... se mi fakt nechtělo
a samo, zlehka, přirozeně ... to prostě neumím, tak dobrej nejsem
jak už znám svůj nevelký um, byla by to pro mě zdlouhavá dřina ... a kdo ví, jestli by výsledek nebyl šroubovaný
16.10.2015 - 07:56
Kajuta: našlapuji kolem toho opatrně, neb jsou tam uspaný sklony...
ST
15.10.2015 - 20:35
krizekkk: Trošku mimo mísu: Mám Krista rád. Nosil dlouhé vlasy a tak... ;-)
15.10.2015 - 20:14
František: Škoda, že jsi v druhé polovině změnil metrum i řazení rýmů. Po dobrém začátku k tomu nebyl důvod.
15.10.2015 - 19:46
visla: Líbí se mi to celé a zejména druhá sloka:-)
15.10.2015 - 19:03
Hazentla: Já myslím, že lidi jsou více méně pořád stejní....
15.10.2015 - 17:20
Ringo: Ať jsi kopáč nebo Ing.,
vybodni se na gambling!
Já vím, jde to ztuha dost,
jako každá závislost.
15.10.2015 - 17:10
jc senior: kostky, karty, automaty
s vírem vášně kdo k nim šel
štěstí že přišlápne paty
šel...
až došel do pekel!
**
15.10.2015 - 15:51
detektor: Všechno už bylo a několikrát....ST...:-)
15.10.2015 - 15:14
ttragelaf: ST****
15.10.2015 - 15:05
řeka: historie se neustále opakuje, jen v jiném odstínu
Vynikající dílko ST
14.10.2015 - 18:14
René Vulkán: Psavec: mně je Pluta taky líto
1 ... 305|306|307|308|309|310|311|312|313 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku