René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.09.2015 - 08:13
jc senior: Prosté motivy "lidové" poezie jsou vždy působivé!
** |
21.09.2015 - 18:38
|
21.09.2015 - 17:16
KiK: ST. A to nejenom proto, že mám fernet ráda :))
|
21.09.2015 - 16:54
krizekkk: Pokud jsi chtěl pobaviti, stalo se. :-)
|
21.09.2015 - 16:21
libour: ve dvou se to lépe táhne :-) skvělé dílo....pobavilo..... ST :-D
|
21.09.2015 - 15:12
detektor: Sakryš, poprskal jsem si monitor....:-))To je excelentní dílo....ST....:-))
|
21.09.2015 - 14:06
Kapka: :-) ST
|
21.09.2015 - 13:15
vavaoko: ST
|
20.09.2015 - 15:38
TetaKazi: Tak nevím - dýchlo na mě jaro... :)
|
20.09.2015 - 11:06
Psavec: ST.
|
20.09.2015 - 11:01
Psavec: Hezoučká, ST.
|
20.09.2015 - 07:37
krizekkk: Vdáváš ji...
|
20.09.2015 - 07:29
krizekkk: ST
|
20.09.2015 - 01:04
František: Stále se vracím k poslednímu verši
ST |
19.09.2015 - 23:01
Květka Š.: :-)´=ST=
|
19.09.2015 - 21:21
libour: ST
|
19.09.2015 - 19:48
vavaoko: ST
|
19.09.2015 - 19:21
Amelie M.: hezky skrytý jinotaj.. pokud to tedy není úplná náhoda.. :)) jinak mi to něčím připomnělo rehradice :))
|
19.09.2015 - 11:27
detektor: jemné, něžné, vypovídající...ST...:-)
|
19.09.2015 - 10:58
detektor: Ach, jak tomu rozumím....ST
|


