René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.10.2015 - 18:12
Psavec: To si Pluto nezasloužilo, ST.
|
14.10.2015 - 16:45
James Libustka: da se velice dobre aplikovat i na cloveka
|
11.10.2015 - 20:28
krizekkk: Něco Ti povím, všechno je jinak.
|
11.10.2015 - 12:36
Květka Š.: ST i Kometě...
|
11.10.2015 - 10:33
detektor: ST
|
11.10.2015 - 10:20
labuť: Super vesmírné zastavení, ST :-)
|
11.10.2015 - 09:37
Dota Slunská: to je něco tuto! k eris přidalo se pluto. :)
|
10.10.2015 - 21:29
řeka: parádní
ST. |
10.10.2015 - 21:27
Guanti Rosi: ST :O)
|
10.10.2015 - 20:34
jc senior: Bez rozmyšlení, příjemné rýmování, orginální námět.
K hvězdám hvězdičky ** |
10.10.2015 - 20:02
zenge: ST z večera
i za pana Keplera;-) |
10.10.2015 - 16:07
panK.: super!
|
10.10.2015 - 16:06
panK.: moc se mi líbí. stčko
|
08.10.2015 - 19:20
Jana M.: Podzimně voňavá.
|
08.10.2015 - 19:19
Jana M.: Taky zametám ...
|
08.10.2015 - 12:27
Jana M.: Podzimní pohlazení.
ST |
07.10.2015 - 23:06
Zee: ...co člověk objeví, při každém vysávání...ST
|
07.10.2015 - 21:55
Jana M.: Tak tohle je dokonalé, čisté.
Zase jedna ze soudku těch skácelovsky vonících. Fakt paráda. ST. |
07.10.2015 - 14:54
Psavec: Hezká podzimní, ST.
|
07.10.2015 - 10:04
James Libustka: a ve stopach jinovatky jiz kraci mraz
|


