René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
29.09.2015 - 19:57
J.F.Julián: St
|
29.09.2015 - 19:55
J.F.Julián: tuhle ti závidím...
St |
29.09.2015 - 19:52
|
29.09.2015 - 19:51
J.F.Julián: St
|
29.09.2015 - 19:50
J.F.Julián: dobře. Dobře jako výborně, aby bylo jasno.
St |
29.09.2015 - 19:49
J.F.Julián: St
|
29.09.2015 - 19:48
J.F.Julián: St
|
29.09.2015 - 19:47
J.F.Julián: ta mě dostala!
St |
29.09.2015 - 01:56
řeka: nádherné, umíš kluku
ST. |
28.09.2015 - 21:48
Lilith: ST
|
28.09.2015 - 19:15
detektor: ST
|
28.09.2015 - 18:07
jc senior: Pro mě ta žízeň ještě může počkat, ale báseň přichází včas!
** |
28.09.2015 - 15:48
krizekkk: Jsi zabásnil. Poklona.
|
28.09.2015 - 13:09
vavaoko: ST
|
28.09.2015 - 12:12
René Vulkán: Bastet: tak to mám radost
|
28.09.2015 - 11:22
Kapka: ST* Moc pěkně výstižné.
|
28.09.2015 - 11:10
|
28.09.2015 - 10:43
Bastet: Jeden by řekl, že podzim je už tak zprofanované téma, že se o něm nedá napsat nic originálního. Ten jeden by se mýlil. Tahle báseň je důkazem. ST
|
27.09.2015 - 17:48
krizekkk: Vzrostle si hraješ... ;-)
|
27.09.2015 - 11:27
jc senior: Zajímavá metafora, znám tváře, které v podobě bust prožijí celý život.
** |


