René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.10.2015 - 20:39
zenge: STále
|
06.10.2015 - 11:54
Květka Š.: ST... :-)
|
06.10.2015 - 10:55
|
05.10.2015 - 21:31
libour: ST
|
05.10.2015 - 21:20
detektor: ST
|
05.10.2015 - 19:46
vavaoko: ST
|
05.10.2015 - 19:15
řeka: pozim barví krajinu krásnými obrazy, mám je ráda
ST. |
05.10.2015 - 19:08
Lilith: Jak obrázek...
ST |
05.10.2015 - 17:35
krizekkk: Škrábat ráno skla na voze je sice hnus, ale potom ten rozhled po krajině...
|
05.10.2015 - 17:21
ttragelaf: :-)
|
05.10.2015 - 15:28
Kapka: Ty podzimní malovánky
nenechaj nás chladnými napsat můžeš celé STránky než vklouzneme do zimy |
05.10.2015 - 15:10
|
05.10.2015 - 15:07
Kajuta: Tiše ST (podruhé)
|
05.10.2015 - 15:06
|
04.10.2015 - 22:10
libour: ST
|
04.10.2015 - 17:05
krizekkk: ST.
|
04.10.2015 - 09:42
jc senior: Plovoucí koberec na hladině slz...představa, které se raději vyhnout!
** |
03.10.2015 - 11:57
Lilith: Tiše ST
|
03.10.2015 - 09:34
zenge: jsi jeden z těch u kterých dám v klidu tip a poté přečtu;-)
|
03.10.2015 - 09:18
vavaoko: ST
|


