René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.10.2015 - 18:37
vavaoko: Lidé si dokáží učinit cokoliv.
ST |
26.10.2015 - 18:28
Ringo: Budoucnost lidem vždy něco přináší. Někdy i věci, které by si měl co nejrychleji vzít čert...
|
26.10.2015 - 18:19
zenge: za Davidovic famílii ST
|
26.10.2015 - 16:48
sailorr: Lidí jsou bestie mnoha tváří
je jim jedno, jaká hvězda září |
25.10.2015 - 10:23
Kajuta: lidově průzračné
ST |
22.10.2015 - 20:42
jc senior: Ti dva mě nedojímají, nad dítětem bych zaplakal.
** |
21.10.2015 - 20:08
libour: ST*
|
21.10.2015 - 19:52
ttragelaf: to je tvrdé, opravdu v aréně, tak kéž to má pravidla... ST
|
21.10.2015 - 18:39
Dota Slunská: Uhodils hřebíček na hlavičku!
|
21.10.2015 - 17:56
Kajuta: ST
|
21.10.2015 - 17:40
detektor: ST...Naše děti již nechtějí děti..
|
21.10.2015 - 17:08
krizekkk: Na sociální téma... ok. ST
|
21.10.2015 - 16:57
|
21.10.2015 - 16:49
vavaoko: Na výhybce z nádraží dítě zdá se překáží.
ST |
21.10.2015 - 16:17
řeka: jejich neshody...dítě pláče v povzdálí
smutné ST |
21.10.2015 - 11:33
Konstancie: Se zráním se mi to nějak obrátilo. Noci jsou veselé a dny veselejší.
|
21.10.2015 - 11:25
Konstancie: Inspirace - opravdu zůstalo. Stačí dýchnout a ukáže se.
|
18.10.2015 - 22:58
detektor: ST
|
18.10.2015 - 21:45
rendus: Krásná podzimní
ST |
17.10.2015 - 23:37
René Vulkán: ještěr: dík
|


