René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.10.2015 - 20:15
sailorr: ST
|
30.10.2015 - 19:14
vavaoko: ST
|
30.10.2015 - 18:42
|
30.10.2015 - 16:47
zenge: moc pěkné st
|
30.10.2015 - 16:38
Ringo: Brázdy s tou peřinou fandí si,
dočkaj se jen tenké Larisy . No, k ní třeba řekne Bůh ne a skončí vskutku v duchně. |
28.10.2015 - 22:42
jc senior: ...nahánějící hrůzu, jako ta svastika.
** |
28.10.2015 - 22:39
jc senior: Mám rád i špitající úplněk...
** |
28.10.2015 - 20:50
zenge: ST
Ivan;-) |
27.10.2015 - 17:05
krizekkk: Básníš.
|
27.10.2015 - 16:52
krizekkk: Mlčím a píšu ST
|
27.10.2015 - 15:10
divoženka1: ST
|
27.10.2015 - 15:08
divoženka1: ST
|
27.10.2015 - 14:05
ttragelaf: eS Té, básníku, stačilo ! běžte ven a zítra nám přineste rodokmen
|
27.10.2015 - 13:39
|
27.10.2015 - 11:21
vavaoko: ST
|
27.10.2015 - 10:48
Kajuta: v málu mnoho...
ST |
27.10.2015 - 05:27
řeka: doba, kterou je těžko si jen představit
ST. |
26.10.2015 - 22:49
libour: ST...
|
26.10.2015 - 21:44
Clay: ST.....
|
26.10.2015 - 19:46
isisleo: ..souhlasím s kolegy v horních patrech..
|


