René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.01.2016 - 11:28
vavaoko: ST
|
18.01.2016 - 11:11
Tara: Jsi byl v koSTelíčku, že ?
|
18.01.2016 - 10:54
|
18.01.2016 - 10:33
6thSun: ať okolí šílí
vždyť se veskrz mýlí :-) |
17.01.2016 - 17:06
|
17.01.2016 - 16:29
řeka: lidi!
ST. |
16.01.2016 - 18:07
Psavec: ST.
|
16.01.2016 - 12:09
Květka Š.: ST...
|
16.01.2016 - 11:39
|
15.01.2016 - 09:58
Tara: Pravdivé...bohužel. Pěkně napsáno. Líbí se mi zvlášť hovorová slůvka. ST
|
15.01.2016 - 08:43
Vladik: Zajímavé ...ST
|
14.01.2016 - 22:27
madison: eSTé
|
14.01.2016 - 20:20
Lilith: Zamotaný kolotoč...
ST |
14.01.2016 - 17:37
krizekkk: Tuhle jsem na toto téma měl čtvrthodinovou diskusi s operátorkou jedné tel. společnosti. Rozumná holka. Taky nasraná. ST
|
14.01.2016 - 16:51
Ringo: Musím být opatrný ve výběru slov, nechci si to rozházet ani s tebou. ;-)
|
14.01.2016 - 16:26
vavaoko: Hlavně si to s nikým nerozházet. S nikým vlivným. Jejich heslo.
ST |
14.01.2016 - 11:18
obaleč jabloňový: Z chlastu ještě nikdo nezmoudřel ovšem z vody taky ne.
ST |
13.01.2016 - 04:49
Kajuta: tiché ST...
|
12.01.2016 - 18:42
|
12.01.2016 - 17:37
krizekkk: Blbý konce..... ST
|


